Wpis z mikrobloga

Kolejna epicka interwencja moderacji, która absolutnie nie faworyzuje lewactwa. Mirek pomawiał i obrażał uczestników MN insynuując bez żadnych dowodów złe intencje... ot, bo takie jest wyobrażenie lewactwa. Nazwał uczestników "#!$%@?". Odpowiedziałem mu, że jeśli on znieważa w ten sposób to ja go nazwę "lewakiem-zjebem". Co zrobiła moderacja? Oczywiście usunęła mój post a jego, ten pierwszy w którym jako pierwszy znieważył - zostawiła. I moderacja będzie nas zapewniać, że nikogo nie faworyzuje ani nie są hipokrytami.

Parafrazując klasyka: Moderacja to jest dramat, #!$%@?.

Polecam robić automatycznie screenshoty, bo wtedy można wyłapać takie perełki.

MiKeyCo - Kolejna epicka interwencja moderacji, która absolutnie nie faworyzuje lewac...

źródło: comment_5QmOZFO5ECIbFFLtPsQdsHG8vlxx37d9.jpg

Pobierz
  • 12
@zuom: W poście usuwanym był cytat. Czy moderatorzy są na tyle pełnosprawni, że czytają usuwane posty? Czy widząc, że w cytacie innego mirka była zniewaga, która zapoczątkowała w ogóle zgłoszenie to nie są w stanie zainterweniować i wykracza to poza ich zdolności? Nie mogą zainterweniować także w tamtym, podkreślmy pierwszym, który wprowadził złe zachowania do wątku?

Bo chyba widzimy, że usunięcie wybiórcze prowadzi wręcz do absurdu i patologii - faworyzowania
@Moderacja: Dziękuję. Czyli potwierdza to, że to normalna praktyka - moderacja działa wybiórczo i dopuszcza do takich absurdów i patologii. Potrafi usunąć odpowiedź na niewagę, bo znieważający poczuł się dotknięty. Jakiż on czuły a moderacja jakaż współczująca znieważającemu. To, że właśnie on rozpoczął pyskówkę to nic. #!$%@?ć logikę.

Potwierdza to też, że moderacja stymuluje właśnie takie zachowania urażonych panienek, które najpierw zaczynają znieważać a potem pierwsze zgłaszają gdy zostaną znieważone. I
@PyraPrzeznaczenia: Nie, to nie jest logiczne, że moderacja działa wybiórczo i usuwa tylko posty urażonych panienek, które pyskówki rozpoczynają a potem pierwsze lecą na skargę. Każdy rozsądny nauczyciel z takim zachowaniem dyskretnie walczy, by nie wychowywać rozpuszczonych, czepialskich mazgai i de facto nie nakręcać roszczeniowości.