Wpis z mikrobloga

smutna szkoła, w życiu bym nie powiedział profesorze do kogoś kto nim nie jest a jak by miał z tym problem to poprosiłbym o okazanie tytułu naukowego. Się magistrom w dupach poprzewracało


@elemenTH: teraz tez tak jest ze każą mówić, inteligentni ludzie mówią tytułami, więc pani magister ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@elemenTH: ja mialem spine z historykiem w liceum (swoja drogą teraz poseł PiSu:D) bo mnie #!$%@? wlasnie ze nie mowie do niego profesorze. Powiedzialem mu ze jak nie ma takiego tytułu to niech sie buja, a on do mnie ze zwyczajowo sie tak mowi i mam tak mówić. Żenadłem mocno wtedy.
  • Odpowiedz
@Maniek89: ja na swojej drodze raz spotkałem taką #!$%@?ę, na studiach młoda pindzia zaraz też po studiach wielka pani magister kazała się tytułować per profesor, zapytałem jej czy nie czuje się głupio kiedy ktoś tak do niej mówi przy prawdziwym profesorze bo mi by było wstyd. Nienawidziła mnie przez cały rok już :)

Ogólnie w szkołach spotykałem raczej normalnych pod tym względem nauczycieli, to był tylko jeden przypadek taki na
  • Odpowiedz