Wpis z mikrobloga

  • 609
Byłby ktoś zainteresowany #rozdajo laptopa? Mam starego asusa k50AB ma kilka wad ale jest na chodzie, jak go wygrzebie to konkretnie opiszę usterki i wstawię zdjęcia, może komuś się przyda na części, na pewno nie ma dysku, ale jest 3GB ramu procesor Athlon 2.1GHz i karta radeon HD 4570 512MB
  • 50
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@PolskiZloty brakuje dysku i przesmarowania procesora i karty bo dość dawno nie robione. Lapek na pewno sam z siebie lubi się grzać bo w tym modelu już fabrycznie był problem z chłodzeniem procesora, ale do przeglądania internetu da radę.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@PolskiZloty zdecydowałem że go oddaje bo mam już w domu dwa laptopy i dwa komputery stacjonarne a ten leży i się kurzy. Taki główny post wrzucę jak się przeprowadze. Ale jest zdecydowane że pójdzie w dobre ręce
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
Ok więc teraz czas na usterki, brakuje 3 klawiszy co widać na zdjęciu, jednak klawisze fizycznie działają, poza dyskiem brakuje też napędu DVD i jest wylamane jedno gniazdo USB, brakuje dwóch srubek mocujących klapę od spodu, bateria jest ale nie działa, klapka od baterii również jest, ładowarka w zestawie, dziury w obudowie nie są moim dziełem, były już jak go kupiłem i miały służyć zasysaniu letniego powietrza, poza tym jest przeciety kabel
Igrekpl - Ok więc teraz czas na usterki, brakuje 3 klawiszy co widać na zdjęciu, jedn...

źródło: comment_ya7BSXjvHB7zGZhBzGbd98dW3rfsQgJA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz