Wpis z mikrobloga

Witam, ()

W #geekbuying już skończyła się oferta redmi 4a za 89.99$, ale w #banggood

LINK- Redmi 4A 2/16
Cena : 95$ z kuponem reyesmi4A
bez refa: ()


kilka świetnych promo również:

LINK -ZTE Nubia Z7 Max 2GB RAM 32GB ROM
Cena : $103.19 z kuponem z7maxblack
bez refa:()


LINK -BLUBOO Edge 2GB RAM 16GB
Cena : $110.49 z kuponem bgedge
bez refa: ()


LINK -Xiaomi Redmi Note 4 3GB RAM 64GB
Cena : $167.39 z kuponem reyesnote41
bez refa:()


w #gearbest

LINK - Smart Zegarek Xiaomi AMAZFIT (ponoć już posiada język angielski)
Cena : 121.99$
bez refa:()


Najciekawsze promo z 11.11 z których większość nadal jest aktywna znajdziecie TU

SEPHOT wołaj ! - dla osób które chcą być wywołane (do tablicy ʕʔ), kiedy pojawi się nowa promocja.

Jak zwykle zachęcam do obserwacji tagu #sephot lub FACEBOOK-a, gdzie równie regularnie zamieszczam takie info.

#xiaomi #bluboo #nubia #zte
  • 16
@sephot Jestem ciekawy dostępności tego 4A. Ja złożyłem zamówienie bezpośrednio od Xiaomi to dostałem informację, że czas oczekiwania na dostępność telefonu to miesiąc + wysyłka DHL.
@matiwoj11: Chodzi Ci o ten zegarek ? Z informacji jakie pisał marxx, wynika że sklep potwierdził że już posiada.
@kruprz: A ile zapłaciłeś (jeśli mogę spytać), tak z ciekawości w oficjalnym sklepie + dhl ?
@sephot: ¥499 za tel + ¥174,95 za DHL czyli łącznie jakieś 400 PLN przy obecnym kursie ¥. Tylko trzeba mieć kogoś na miejscu kto złoży za Ciebie zamówienie, odbierze je i wyśle do Ciebie :-)
@sephot: Zastanawiam się czy nie wziąć dla ojca Nubii Z7 Max. Chcę kupić telefon 5.5" na lata (dlatego warto by było mieć wsparcie XDA), no i fajnie gdyby telefon był pyłoszczelny, ale akurat tego nie mogę znaleźć przy 5.5" za ok. 400 zł. Warto brać tego ZTE?
@matiwoj11: Ok, sam sie za skontaktuje ze sklepem i spytam. No przecież by chyba nie kłamał prawda? :)

@kruprz: Aaa cwaniak ;), nie mam tak dobrze ;).

@Frexor: Support ma bardzo dobry, opinie również. Parametry jak za te pieniążki również. Ale z tymi latami to nie przesadzaj ;).