Wpis z mikrobloga

TLDR: Szukam LiPo 11.1 do G&G Predator ze 100% pewnością że będzie ok. Dostępnego w Polsce od ręki.

Mireczki szukam kogoś kto ma Redatora od G&G lub dokładnie tą samą kolbę co w tym modelu. Szukam odpowiedniego LiPo już dwa akumulatorki odpadły. Problemem jest wielkość tej kolby. Mamy dwa miejsca jak na NiMH rozdzielone. Niestety chce tam wsadzić LiPo. Producent zaleca 11.1 którego nie ma w Polsce (zamówię pewnie go ale szukam zamienników). Włożone 7.4 850mAh wchodzi (wejdą nawet 2) ale niestety karabin na nim nie odpala. Na Reddicie znalazłem wątek że wszystko jest zaprojektowane pod 11.1 i Mosfet odrzuca 7.4 jako zbyt słabą. Przy strzale daje czerwony znak. Tak więc jak ktoś ma replikę albo zna kogoś to dzięki z góry za info.


#asg #airsoft
  • 38
@Sidey: Dzięki jest tu w teorii parę rozwiązań jakie mogły by wejść ale szukam może kogoś kto ma jakieś potwierdzone info. Przez dwa tygodnie przebrałem już kilka akumulatorów i albo nie wchodzą w tą kolbę albo nie odpalają sprzętu :(
@modzelem: są ale najczęściej są albo zbyt duże wielkością fizyczna albo niedostępne. Zalecany przez producenta nie jest dostępny w Polsce. O custowowych tez myślałem już na razie szukam szerszych informacji. Dzięki za radę z modelarskimi
@lukasb13: mogę wrzucić dopiero w środę wstępnie są dwie rurki każda o średnicy 20mm głębokość około 12 cm. Środkowa prowadnica jest zapchana mosfetem i gniazdem nic tam sie nie wepchnie teraz.
@lukasb13: przypuszczam że dwudzielne 20mm i 15mm wysokości wejdą i w to celuje. Ogólnie najszybciej wejdą te cienkie pakietu 5-6mm nawet trojdzielny wtedy dwa w jedną rurkę i jeden sam.
@modzelem: toć ja rozumiem kwestia tego że mosfet od G&G uwalił mi z miejsca nowe lipo 7.4 jako zbyt słabe w środę podepnę inne 7.4 a kolega sprawdzi moje. Sam producent zaleca 11.1 i piszą osoby na Reddicie że maja
@modzelem: stock . Myśle ze 7.4 spokojnie by ciągał go kwestia tego mosfetu . W środę dostanę inny akumulator od kumpla na 7.4 i potwierdzę tylko czy on odrzuca każdy z tym voltazem. Jak tak to troszkę lipa bo na 11.1 full auto i burst są za szybkie. Za rok dwa chciałem kupić HPA w to bo korpus mi sie podobał za bycie mocno dla leworęcznych. Mam taki problem że nie
@modzelem: 7.4 850mAh nie odpalił. 11.1 2200 mAh odpalił nie wchodził w kolbę. Wtorek środa dostanę dla testów 7.4 2200 mAh. Ale pewnie wezmę 11.1 tutaj co kolega doradził ze sklepu jakiś mniejszy 1100 mAh są znośne na wielkość.
@JeaDay: Jak nie musisz miec 11.1 - weź 7.4 - lepiej dla repliki. Sprawdziłbym też silnik - czy jest dobrze wyregulowany, oraz podkładkowanie - może tu jest kłopot.
Nie sądzę aby stokowe GG wymagało takiego pakietu - patrz moje KWA - 500fps na 7.4
@modzelem: No właśnie sam producent w manualu doradza 11.1. Ktoś na Reddice się pytał na wystawach czemu to powiedzieli że cały build jest stworzony z myślą o 11.1. Czekam do środy jak się okaże że inne 7.4 nie działa to zamawiam małe 11.1 1100 mAH tylko nie to od producenta bo tam cena 30$.

Wszystko ładnie banglało na 11.1 moim zdaniem ten mosfet jest strasznie odrzucający bo 7.4 byłoby ok w