Wpis z mikrobloga

@Catttana: ja nie wiem po co w ogóle studiowac, w dobie internetu i szeroko dostępnej literatury można sobie wszystko przeczytać i sie tego nauczyć, kontaktów na studiach tez sie nie robi bo to dzieci sa. Praca zawodowa potem to wszystko i tak resetuje

Tylko durni pracodawcy piszą ciagle w ogłoszeniach ze wymagane wyższe xD ale to tez sie zmienia
@terwer358 Zależy co chcesz robić. Jak chcesz leczyć ludzi, projektować domy/maszyny to bez studiów się nie obejdzie. Języków obcych, historii, literatury i ogólnie większości humanistycznych rzeczy można się uczyć na własną rękę. Teraz studenci chcą uchodzić za ludzi dorosłych, decydujących o własnym życiu, a jak czasami posłuchasz jakie głupoty wygadują, to aż żal mi się ich robi, że rodzice nie przekazali im podstawowej wiedzy o świecie.
ja w tej chwili nie odróżniam studentek od licealistek zachowajcie te same, ubiór ten sam trawa we łbach z tej samej łąki xD


@terwer358: Zawsze ktoś na kogoś narzeka, gdy tej osoby nie ma w pobliżu. Albo na to, że ten ktoś jest niepunktualny, przeszkadza nam to wtedy, ale gdy np. widzimy tą osobę, to potrafimy o wszystkim zapomnieć, bo w sumie ją lubimy. Tak było, jest i będzie, ale niektórzy
ja nie wiem po co w ogóle studiowac, w dobie internetu i szeroko dostępnej literatury można sobie wszystko przeczytać i sie tego nauczyć


@Catttana: @terwer358: elementarnel wiedzy na dany temat nauczysz się z książek i z internetu, ale wielu ludziom to nie wystarcza i studia są ich mostem do bardziej szczegółowych informacji i szerszego materiału. Wiekszosc studentow studiuje tylko, zeby odbebnic papierek :)
@jem_pierogi: To zależy też od prowadzących - jeśli im zależy, żeby studenci poszerzali swoją wiedzę, to rzeczywiście studia mogą pomóc, ale sporo prowadzących ma ten sam stosunek co studenci - byle odbębnić i po sprawie.
@jem_pierogi: co masz do 13 latków? To był najbardziej hardcorowy okres mojego życia, ucieczki z domu, kradzieże, berek z psiarnią, łatwe dupeczki, dropsy, dyskoteki... później już tylko odsiadka, przegryw, wyjście z przegrywu i znów przegryw, ucieczka z kraju, wyjście z przegrywu, znów powrót do przegrywu i oto jestem, stoję tu przed wami nieodziany.

A Ty masz problem, że dzieciaki na fejsa wrzucają obrazki z płytkimi przemyśleniami?