Wpis z mikrobloga

@sylwke3100: Z ciekawości, co wam tam w GOP-ie przeszkadza? Przeca Bieda to 105-tka na sterydach, a podwozie takie samo ma, wjedzie wszędzie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@wiedro: Ale ma przegub poza tym jakość tej linii pozostawia wiele do życzenia. Nie mówiąc już o tym że "Bieda" to określenie na wrocławskie twory
  • Odpowiedz
@sylwke3100: To dla was chyba ultrabieda, bo nawet klimy nie macie w przeciwieństwie do nas ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

No tak, nie wziąłem tego pod uwagę tego, że w GOP-ie jak w lesie ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@sylwke3100: To dla was chyba ultrabieda, bo nawet klimy nie macie w przeciwieństwie do nas ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@wiedro: To nie że bieda bo u nas standard więc de facto nic nie tracimy( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym my mamy wersje dwukierunkową :D i chyba nawet
  • Odpowiedz
@sylwke3100: Nie od dziś wiadomo, że Wrocław wyrzeka się komunikacji miejskiej ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

A, czy dłuższa, to nie wiem, bo nie wchodziłem w waszą specyfikację, dwukierunek jednak nam nie był potrzebny. Teraz jest, to hardo piszą dofinansowanie od UE na biedy za 100 milionów Wałęsowych, bo trzeba będzie czymś nowe
  • Odpowiedz
ę, dwukierunek jednak nam nie był potrzebny.


@wiedro: U nas akurat się przydają bo stare dziadostwa typu Helmut idą w większości na przemianę na jednokierunkową + niska podłoga więc de facto oprócz starych 111 nie pozostaje nic dwukierunkowego.

A, czy dłuższa, to nie wiem, bo nie wchodziłem w waszą specyfikację, dwukierunek jednak nam nie był potrzebny. Teraz jest, to hardo piszą dofinansowanie od UE na biedy za 100 milionów Wałęsowych, bo
  • Odpowiedz
U nas jest za mało linii na dwukierunek (w zasadzie to 2), to i starczy to, co obecnie mamy (19T). Miało być cokolwiek z min. 25% niskiej podłogi, to i jest. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Co do nowych linii - u nas prezydent jest atramwajowy i jak mu się zapaliło pod dupą przed
  • Odpowiedz