Wpis z mikrobloga

Cześć,
naszła mnie ostatnio chęć, żeby zagrać w jakieś starsze pokemony. Mam 3ds'a więc pomyślałem że mógłbym kupić Heart gold albo soul silver. Moje pytanie, czy można gdzieś dostać te gry w wersji angielskiej w rozsądnej cenie? Na allegro albo są w innych językach albo w cenie 500 zł. Pisząc "rozsądna cena" mam na myśli ok 100 zł.
Ps.
Czy pokewalker jest nieodłączną częścią gry? To znaczy czy da się ukończy grę bez tego?
#konsole #3ds #retrogaming
  • 16
  • Odpowiedz
pokewalker jest opcjonalny - ceny rosną z czasem tych wersji - 100zł to może sam cart ze zdrapaną naklejką ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 3
@OpelMajster niestety legalne progranie w Poki z DS-a jest bardzo drogie. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Obiecaj, że kupisz Poki HS/SS na VC na Switchu, a będziesz rozgrzeszony wybierając tanie spiracenie.

  • Odpowiedz
@OpelMajster: Cieżko będzie ale ja np dorwałem HS za 50 zł platyne za 100 i white też 100. Ale trzeba kombinować z allegro ebayem i innymi żeby trafić. HS z polski platyna z UK a white z holandii
  • Odpowiedz
  • 1
@Pantalonek @tester_rzeczy
Pokemon gold na gbc to była pierwsza gra z serii w jaką grałem. Później grałem jeszcze w blue i saphire, które też mi się podobały. Po kupnie 3ds'a zagrałem w Y i się rozczarowałem. Jak dla mnie za łatwe, brak jakichś sekretnych miejsc, zagadek, żadkie pokemony dostajemy ot tak ( mewtwo czeka sobie w jaskini, charizard'a dostajemy w prezencie) no i dużo nowych pokemonów zrobionych wg mnie na siłę. Skończyło
  • Odpowiedz
@OpelMajster jeśli jesscze nie miałeś black/white - bierz śmiało, najlepsze poki po g/s/c, design poków czasami mocno średni ( pokemon świeczka -> lampa -> żyrandol) ale poziom trudności taki jak trza. Jedyne co Cię może zarazić to to że do przejścia ligi nie spotkasz ani jednego Poka z poprzednich generacji.
  • Odpowiedz
@OpelMajster:

Pisząc "rozsądna cena" mam na myśli ok 100 zł.


Flashcart DSTT (niby do starego DSa, ale działa z nowym 3DSem jeśli masz przerobionego) kosztuje $7.99, tylko 2-3 tygodnie się czeka na paczkę z Chin. Informuję tylko, że jest taka opcja, do niczego nie namawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz