Wpis z mikrobloga

Obejrzałem dzisiaj dziennik "24 godziny" na Nowa TV. Tak obiektywnego i rzetelnego dziennika nie widziałem jeszcze w żadnej polskiej TV. Dzisiaj była szczególna okazja by to sprawdzić, bo był temat Marszu Niepodległości. I co? Żadnych inwektyw w stronę KODu, Narodowców i jakichkolwiek stron konfliktu w tej, czy innych omawianych sprawach, w dodatku mało polityki. Formuła też bardzo fajna - pogoda tematem nr 2, dwóch prowadzących, reporterzy w całej Polsce, oprawa graficzna też niczego sobie.
Ta telewizja zdobyła tym mój ogromny szacunek i na pewno będę ją oglądał.


#nowatv #telewizja #oswiadczenie oraz polecam wszystkim spod tagu #bekazlewactwa #bekazprawakow #korwin #wiadomosci
p.....9 - Obejrzałem dzisiaj dziennik "24 godziny" na Nowa TV. Tak obiektywnego i rze...
  • 6
  • Odpowiedz
@piksel169: @telestonoga: Może i kanał co uwielbia SLD, ale jeśli mam być obiektywny, to bardzo fajnie zrealizowany ten magazyn, bezstronnie i to mi się podoba.

Szczególnie sprawa z wyborami. Pokazano trzy osoby. Wyborce Trumpa, Clinton oraz tego co nie głosował i żałuje.

Bez żadnego jadu czy to na Clinton czy Trumpa. Tak właśnie #!$%@? powinno wyglądać rzetelne dziennikarstwo.
  • Odpowiedz
@piksel169: @darthdoman: @MWittmann: Nieprzypadkowo Kwachu był gościem pierwszego odcinka jakiegoś tam programu.

@luke_cornet: Nie sądzę, ZPR już ma trochę swoich kanałów (głównie muzyczne, ale nie tylko):

Nowa TV - uniwersalny kanał zawierający filmy, rozrywkę, a także informacje i publicystykę,
Fokus TV - kanał ogólny i edukacyjno-poznawczy,
8TV - kanał muzyczno-rozrywkowy,
Polo TV - kanał prezentujący polską muzykę taneczną,
Eska TV - kanał muzyczny dla grupy wiekowej 15-34 lat,
  • Odpowiedz