Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór... coś się... coś się popsulo i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz. Wynik wyborczy KWW Hilary to jest jakas porażka. Ja myślę, ze to amerykanskie #!$%@? głupie społeczeństwo, ta banda imbecyli, która głosowała na tych #!$%@? karakanow republikanow to jest jakieś #!$%@?... nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy, jeśli tyle dla was znaczy ludzie, takie zaangażowanie spoleczne jak moje. Gdzie postawiłam moja rodzine, moje życie prywatne, interesy. Wszystko inne. I dla was to znaczylo tylko to #!$%@? 200 czy 215 głosów elektorskich, to was powinno sie #!$%@? #!$%@?, tak się powinno was #!$%@?, jak tylko was moze #!$%@? Trump. Mój mąż was tak nie wyruchal, jak wyrucha was Trump #!$%@?, az was kukle #!$%@? beda swedzialy. Z bolu. To jest dramat #!$%@?, to jest dramat, ze w tych antyludzkich stanach, w tych stanach w których media #!$%@? nie były w stanie powiedzieć, ze Hilary Clinton zbeszczeszczono, ze ta kobieta ma 69 listów uwierzytelniajacych, że te federalne #!$%@?, powtarzam federalne #!$%@?. Federalne #!$%@? ta kobietę oskarżaly bezpodstawnie. I po latach uniewinnialy, ze to nie jest czyms wartym tego, by wprowadzić te kobiete do Białego Domu. Bedzie Was Trump ruchal w dupe, bedzie Was Trump #!$%@? dymal tak, jak Was Bill Clinton nie wydymal. Ta #!$%@?, ten bialy karakan, #!$%@? Trump smiec, zniszczy Was. Cruzy, Rubio, Sary Pailin, telewizje Fox News, będą Wam #!$%@? odbieraly smak zycia, wy #!$%@? idioci, narodowi amerykanscy idioci. Ja mam to w #!$%@? #!$%@?. Bo mnie stac na wszystko. Bede zyc #!$%@? tak, #!$%@? jeszcze dzisiaj, juz bilet kupiony. Ze stanów i będę sie z was #!$%@? amerykańskie frajery smial. Żeście takie glupie są, tacy #!$%@? debile, ktorzyscie to #!$%@? republikanskie wybrali. Nie na Sandersa, nie na Hilary, tylko na jakiś #!$%@? Rubio kubancow w dupe #!$%@?, #!$%@?, na Cruzow #!$%@? glosowali. To właśnie jest ta #!$%@? Ameryka, przez taka #!$%@? Amerykę, przez Was #!$%@? #!$%@?. Nic się na tym swiecie nie zmieni, bo jestescie #!$%@? warci i trzeba was #!$%@?, ruchac i na was zarabiać, bo jestescie banda narodowych #!$%@?, nieudacznikow, rozumiecie to? A wam kochani, ktorzyscie glosowali na mnie, korzyście wspomagali mnie, dziękuję. Bo to garstka amerykanow, garstka amerykanow, dzisiaj to jest 210 elektorów. Moze 215. (Wylacz tego maca, bo ci go wylacze na amen) tak, tak. Tylko to się #!$%@? w tej #!$%@? ameryce nadaje. Powiedziec Wam w ryj wreszcie wy głupie #!$%@?, ze jesteście prymitywami. Że #!$%@? wasze #!$%@? karty z Walmarta to jest wasz majestat! Wasza godność! Robota #!$%@? na farmie i Dodge w automacie. To wy #!$%@? rednecki, #!$%@? z wami. Nie warto bylo #!$%@?, nie warto bylo zrobić nic... co by sie... a szkoda #!$%@? gadac, szkoda strzepic ryja, naprawdę. Słuchajcie, ci ktorzyscie glupie #!$%@? glosowali na Trumpa, niech was szlag trafi, antyamerykanami jesteście. Dobranoc

  • 1