Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Morderczykarton: LOL, ale po co wyszukiwac JEDNEJ na iles tam setek, ktora bedzie w miare spoko (jak na laske, ktora ma 25+ lat), skoro KAZDA dupa, ktora ma <19 lat nie rzuca jakichs frazesow o milosci, zwiazku i dzieciach. I nie jest roszczeniowa, bo dla niej wszystko co mam do zaoferowania to nowosc.
  • Odpowiedz
@MichaI: ogólnie to raczej nie wiek tylko ciąża i tryb zycia sprawiają, że po 25 roku zycia kobiety brzydną. nawet jak w ciązy nie roztyją się i nie dorobią rozstępów jak po walce z tygrysem to obciążenie organizmu + tajfun hormonalny robią swoje. Potem wiecznie niewyspanie, pragmatyczność (jestem mamuśką, nie musze się stroić) i ciężar konieczności uwicia i utrzymania gniazdka postarzają je najbardziej.
  • Odpowiedz
@ibmab: dupy po 23-25lat mają ciśnienie na ślub, dzieci, mojego kumpla dupa chce wkrecic w dziecko i ruchac sie bez gumki mimo ze nie maja predyspozycji finansowych czy ogolnie by wychowywac dziecko, kumpel jest rozsadny a dupa #!$%@?
  • Odpowiedz
@zombiag: nie sądzę, że uważają się za lepsze od młodszych koleżanek. To by było głupie - bo to nie wiek świadczy o "fajności" a cechy charakteru, kotku ;)
@MichaI: A co do ciśnienia na ślub, to mam koleżanki które mają 26 lat które nie chcą małżeństw bo twierdzą że to tylko głupia formalność i więzienie umysłowe i takie które mają 18 i twierdzą że chciałyby już planować ślub.
  • Odpowiedz