Wpis z mikrobloga

Nie żeby coś, ale o ile na początku z Embiidem to były głównie śmieszki no to to co on pozytywnie #!$%@? przechodzi moje najśmielsze oczekiwania. Niestety nie mogłem oglądać dzisiejszego meczu, ale oglądałem jego full hajlajtsy, no i ja #!$%@?ę xD 4 bloki, 3 czapy na #!$%@? lebronie, z czego jedna, którą pewnie będą wklejać do jakichś kompilacji bloków przez całą jego karierę, 4 #!$%@? na 4 za 3, czy Wy sobie zdajecie sprawę, że według oficjalnych statystyk #!$%@? Embiid ma najlepszy % trójek? XDDDDDDDDDDD

Wszyscy sobie na początku heheheheszkowali z Embiidem, z tego jak na pustej hali ogrywał jakiegoś karła, ale fakty są takie, że tak jak niektórzy się z nba witają, oswajają, to Embiid ma w to #!$%@?, "z buta wjeżdzam i do przodu".

Mam nadzieję, że dadzą mu LT contract, na takich warunkach na jakich będzie chciał, tak żeby nigdy nie grał nigdzie indziej.

Z takich informacji to Embiid ma mieć ograniczony czas do świąt, no i pytanie czy w jego przypadku przydomek "The Process" jest na miejscu, bo o ile fili było procesem, no to Embiid od samego początku po prostu zachwyca.

#nba #bojowka76ers #bojowkaembiida #jaramsie
WojtASR - Nie żeby coś, ale o ile na początku z Embiidem to były głównie śmieszki no ...
  • 18
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR_: bardzo fajnie wyglada jego współpraca z chacho.

jak w erze coraz głębszego wchodzenia w smallball, między innymi z jego powodu, zapowiadałem renesans wysokich, to dostałem odpowiedź, że oni przecież nie będą rzucać pull-upów i trójek na życzenie. a tu proszę, KAT, hans, davis, nawet boogie, wszyscy sypią za 3 aż miło i mam nadzieję, że to do nich będzie należeć przyszłość.
  • Odpowiedz
@bartoszfcb: chacho to sergio, ta?

w tej kompilacji śmieszkowe jest to jak przy pierwszym dwóch trójkach go odpuszczano, tak jak się centrów odpuszcza, a przy kolejnych dwóch już do niego wybiegano.

  • Odpowiedz
@Rosderf: lebron 5, a do tego pięć czap wyłapał. + jeśli coś można usprawiedliwać u ziomka, który w nba rozegrał 4 mecze to właśnie straty. Tym bardziej, że gra w drużynie, w której może mieć najwięcej swobody ze wszystkich drużyn w NBA.

@bartoszfcb: No mi też się bardzo podoba. Niestety w tym sezonie oglądałem tylko dwa mecze fili, no ale już w pierwszym z nich zrobił na mnie pozytywne wrażenie.
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR_: Najbardziej mnie zaskakuje, że on to wszystko co oglądaliśmy na taśmach przekłada na mecze. Tak jak piszesz, te filmy z białymi gośćmi były fajne i śmieszne, ale fakt, że bez problemu powtarza te same ruchy w meczu NBA, to już jednak zaskoczenie. W ogóle fakt, że tak szybko rozwija swoją grę i z jaką pewnością siebie gra...

Jak byłem przed debiutem nastawiony do Procesa bardziej jak do D.Milicica niż Monobrwiowego
  • Odpowiedz
@HalfManHalfAmazing: No słuchałem tak +- połowę ostatniej przerwy na żądanie, dosłucham sobie ją jakoś, no i tam właśnie o tym było. Zazwyczaj jak jacyś pro plejerzy typu howard wrzucają jakieś rzeczy z kampów, no to już tego w meczach nie powtarzają. Embiid to co robił na półtorametrowym białasie powtarza na millsapie xD
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR_: To jest chyba nie tylko kwestia talentu, ale też i pewności siebie. Nie wydaje mi się, żeby Joel miał z tym problem. Howard z kolei sprawia wrażenie osoby, która działa mniej skutecznie poza własną strefą komfortu. Na treningu nie ma oczekiwań i kibiców, a na meczu wszystkie oczy patrzą na piłkę.

Btw. - Odnośnie PnŻ - widziałem właśnie, że cały odcinek jakiś taki nietypowy rozkład jazdy miał, więc nie miałem
  • Odpowiedz
@HalfManHalfAmazing: Co do pewności siebie i Howarda, to gadałem z Gortatem latem 2013 w Sopocie i wspominał on wtedy, że podczas treningów Howard zawsze rzucał osobiste lepiej od niego, nierzadko trafiając 10 pod rząd, bez mrugnięcia. Podczas meczów (delikatnie ujmując) już tak nie sypał... To pokazuje, ile w grze znaczy mocna psychika. Tej Embiid'owi na pewno nie brakuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz