Wpis z mikrobloga

Ktoś mi może wytłumaczyć, po co #rozowepaski zakładają tindera i wrzucają tam same zdjęcia ze swoim gachem, jedną poza samojebką przed lustrem albo nieudolnym zdjęciem ryja xD? Rozumiem, że to jedno wielkie MAM JUŻ FACETA, ale nie wiem na co one liczą. Trzeba by być skrajnym stulejarzem, by do takich panien pisać by być ich heheheheheheheheprzyjacielem czy coś w tym stylu.
#tinder #pytanie
  • 11
@sil3nt to że mają chłopaka to nie znaczy ze nie skoczy na lewo ( ͡° ͜ʖ ͡°). Mozna gadac z takimi, ale jak zacznie psioczyc o swoim facecie to krotka pilka i nie wyczytywac tego.
@sil3nt: Jak próbuję się wczuć w rolę takiej karyny idiotki, to wydaje mi się, że jej proces myślowy przebiega mniej więcej tak - mam faceta i jestem wierna, ale założę sobie konto na Tinderze, bo wszystkie koleżanki mają. Przy czym podświadomie jednak tego bolca na boku, albo masę atencji, by chciała mieć i na coś tam liczy :P
@Shanny: Ok, ale zmiana zdjęcia na tinderze to nie jest filozofia.
@Kur_Piejak: Owszem, ale jeżeli laska ma 4/5 zdjęć jak obściskuje/całuje się ze swoim facetem, to ja od razu myślę sobie, że nie wchodzę w takie coś, bo to jak skok w szambo.
@Sad_Statue: Nie wiem, mnie to odpycha. Już jak widzę jedno zdjęcie jak przytula jakiegoś gościa, to jest tak jak ze zdjęciem z jakimś gówniakiem. Nie dociekam
@sil3nt: Sądzę, że każdego normalnego faceta to odpycha. No co poradzić, większość kobiet na Tinderze to właśnie jakieś kretynki/atencjuszki/boty/księżniczki/karyny i tyle. Podejrzewam, że w przypadku facetów w tej aplikacji, wcale nie jest lepiej.
@TaoHosts: No ok, ale co ca #!$%@? da takiej lasce atencje? Ja naprawdę rozumiem (znaczy nie rozumiem, ale znam zjawisko choćby właśnie ze wspomnianego wykopu xD), kiedy laska ukrywa, że ma chłopaka bo chce atencji, ale tak? Jak można dawać atencje takiej lasce?
@sil3nt: Biały Rycerz da? Pan Cipeusz da? Stulejman da?

Problem z płcią męską na dziś dzień jest taki, że mało kto posiada własną godność i rozum.

Zresztą, mniemam, że takie zachowanie również jest spowodowane chęcią pokazania innym różowym, że ona faceta ma, a one nie.

Solidarność jajników to największa ściema jaka istnieje w społeczeństwie.