Wpis z mikrobloga

@panryz: no mysle, ze bardzo poczatkujacy, bo chcialbym przedewszystkim nazbierac ludzi, jako ze dyscyplina niepopularna nie bede wybrzydzał, może przyjść każdy kto chce spróbować, ma łyżwy i kij
  • Odpowiedz
z tego co widzę jest jedno więc chyba tu: ul. Pułaskiego 71 41-902 Bytom tel: 32 282-51-55

mogę się po robocie z moim Padre skontaktować i dowiedzieć więcej bo ja już od dawna nie grałem ale ojczulek jeszcze jeździ.
  • Odpowiedz
@silverherb: ah to na lodowisku miejskim. jak tam ze sprzetem wyglada, trzeba miec ochraniacze swoje? dzięki za info, ale ekipe amatorow do luźnego pogrania na stawie też pozbieram ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
swój sprzęt, raczej pełne zestawy, grają ostro. Jak grałem no już z ponad 10 lat temu z taką ekipą to się nikt nie przejmował że grają ze szczylem tylko dostawałem bodychecki normalnie :) w lato smigaja na rolkach.

Skąd jesteś? u mnie może koledzy by chcieli znowu pośmigać.
  • Odpowiedz
@silverherb: no ja niestety tylko w lato na rolkach grałem ale pograłbym coś więcej teraz w zimie. no i ochraniaczy nie mam dlatego wolałbym gdzieś na dziko. to zrób tam risercz wśród kolegów, ja jeszcze poszukam ludzi, popytam też tych z którymi grałem, może uda się coś zmontować. ruda śląska ale to żaden problem gdzieś dojechac
  • Odpowiedz