Wpis z mikrobloga

Koleżanki i Koledzy jak to możliwe, że wystawiłem oferte kupna na dgtmarket.com po kursie 2908 zł, na innych giełdach jest już poniżej 2700 zł (bitmarket.pl, bitbay.pl, bitmarket24.pl, bitmaszyna.pl), a moje zlecenie jeszcze nie zostało zrealizowane i wisi? :-(
#bitcoin
  • 16
@Wymazywanie: Czyli zrobiłem kiepski ruch? :( A cieszyłem się, że mam swoje pierwsze Bitcoinsy. To ktoś z wykopu mnie oszukał... Mogliście mi powiedzieć, co powinienem zrobić. Złożyłem ofertę i ona wisiała, dopóki tutaj nie napisałem, a jakiś obserwator wykopu opchnął mi te swoje Bitcoiny za drogo :/ Myślałem, że jakiś błąd systemu czy coś, dlatego zapytałem. Nie chcialem stracić. Można to jakoś odzyskać?
@zuo_btc: Mozesz podejsc do tego w ten sposob, ze kupno BTC to zawsze "dobry ruch" :-) Trzymaj, zapomnij, przypomnij sobie, gdy kurs bedzie po 10 000 BTC/PLN i finalnie bedziesz zadowolony ;-) No bo na reklamacje w dgtmarket nie widze szans ;-)
Dziękuję Wam za zrozumienie. Kupiłem Bitcoiny za niecałe 700 zł, więc może jednak aż tak dużo nie straciłem. Zresztą chciałbym co miesiąc pewną kwotę odkładać w Bitcoin. Muszę tylko teraz przelać Bitcoiny z dgtmarket na swój portfel, którego jeszcze nie mam. Rozumiem, że obojętne czy wybiorę Mycelium, czy Electrum, będzie to dobry wybór? Bo podobno Bitcoin Core jest dla entuzjastów
Dzięki @pawlo74. Przyznam szczerze, że ten Trezor wygląda skomplikowanie - cała konfiguracja jest chyba czasochłonna i jeszcze trzeba się połączyć z internetem, więc nadal nie wiem czy to jest bezpieczniejsze od takich komputerowych portfeli jak Mycelium
@zuo_btc: nie jest skomplikowane, konfiguracja jest banalnie prosta i nie ma bezpieczniejszego rozwiązania niż to. Klucze prywatne nigdy nie opuszczają trezora. Niemoźliwe jest shakowanie takiego urządzenia ponieważ trzeba fizycznie nacisnąć przycisk aby podpisać transakcję. Taki fort knox w kieszeni.