Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej! W trakcie studiów, przerwałem je i nie dokończyłem. Jak oceniasz moralnie podługiwanie się sfałszowanym dyplomem ukończenia studiów wyższych w celu zdobycia lepszej pracy? obrazek relatywny gdy uznałem, że taki abstakcyjny kontekst jak państwowe wyższe wykształcenie jest jest właśnie abstrakcyjny #kuclogika

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Hej! W trakcie studiów, przerwałem ...

źródło: comment_Vd0RrluOPmbsUUjxyCEzUC2AIvKLs3II.jpg

Pobierz

to jest dobre

  • to jest złe 68.8% (22)
  • to jest indyferentne moralnie 31.3% (10)

Oddanych głosów: 32

  • 11
  • Odpowiedz
@kankanet bo to nie szuka się stażu tylko pracy. Na staż po to studentów szukają, bo preferencje warunki są.
Jak np u mnie koleżanka została przyjęta, to po roku szef był zaskoczony, że ona dopiero na jakąś obronę idzie ;)

Sam jak szukałem, to też ani razu nikt nie pytał sam od siebie o dyplom czy indeks. Liczyły się tylko moje własne prace. A jak masz już na koncie jakieś zatrudnienie, to
  • Odpowiedz
@kankanet To może jeszcze od zawodu zależy. Koleżankę jak wkręciłem to byli później zaskoczeni, że jeszcze studiuje, jak sam szukałem to głównie jeździłem z listą moich programów. Wcześniej pracy to miałem 10 dni praktyk (w innej branży) i miesiąc umowy dla podwykonawcy TP SA. Reszta to moje projekty na zlecenie. Także właściwie żadnego stażu czy pracy.

Miałem po drodze juz też 2 takie propozycje, że wystarczyło powiedzieć "tak" i by była inna
  • Odpowiedz