Wpis z mikrobloga

Z ciekawości przejrzałem sobie ten tag i zauważyłem mój post z możliwymi nowościami. Zobaczymy co się sprawdziło. Oraz co nowego.

Więc zaczynamy:
1. Tryb kampanii - jesteśmy rajdowcem (przechodzimy szkołę dla rajdowców, parę wyścigów), [...] Oni robią różne blokady drogowe i ogólnie utrudniają nam jazdę... - Tak sprawdziło się, ale tylko po części (link1) (link2)
2. Następne pojazdy w grze to ETK 856, który powinien być w najnowszym Update. Wersja Ambulans dla Gavrila H-45. Niezidentyfikowany europejski samochód, prawdopodobnie szwedzki lub francuski (koła z trabanta). Inne samochody to: Bruckell LeGran, ETK 2400i, Gavril Bluebuck, Ibishu Miramar, Soliad Wendover oraz wiele innych (dawno temu była większa lista na Wiki, ale znikła bo Gaben usunął). - Sprawdziło się. Co raz więcej tych samochodów jest w grze. (link3)
3. Następna mapa w grze to stan Utah. - Mapa jest w grze od dawna. Inna nowa mapa to ETK Ośrodek Szkoleniowy oraz UWAGA nadchodzi mapa San Francisco i okolic :D (link4) oraz mapa Sycylii czy coś jak Włochy (link5)
4. Optymalizacja rdzenia fizycznego gry - jest już o wiele lepiej (link6)
5. OpenCL. - W trakcie prac. Ponadto Vulkan API będzie w grze, ale kiedy to nikt nie wie.
6. Warsztat Steam. - Tego też nikt nie wie. Kiedy czy w ogóle będzie.
7. Polska wersja językowa za którą jestem odpowiedzialny po części z innymi osobami oraz Thomasem Fischerem. - Można już pobrać i grać po polsku. Oficjalnie w plikach gry będzie w kolejnych wersjach - (link7)

PrzemekWolw - Z ciekawości przejrzałem sobie ten tag i zauważyłem mój post z możliwym...

źródło: comment_dqnAB7yZInTIXPMqDPRzBu5NVPZtsjt4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz