Wpis z mikrobloga

@FunkyMonkey: Bzdurą jest Twoje zdanie:

Czemu nikt nie wspomina o tym, że dzięki porządnej synchronizacji wszystko dzieje się bezprzewodowo, automatycznie w tle i kabelek nie jest potrzebny?


Albo przepraszam, prawdą połowiczną, bo:

- iPad/iPhone w trybie recovery - zdarza się sporadycznie, ale się zdarza. Ja miałem taką sytuację w przypadku aktualizacji do iOS. Niestety WiFi/iCloud/Air drop/Pushbullet nie rozwiązuje sprawy.
- Przenośmy dysk twardy wymaga przejściówki, a służy jako przenoszenie danych czy
@FunkyMonkey: To przeczytaj raz jeszcze:

iPad/iPhone w trybie recovery - zdarza się sporadycznie, ale się zdarza. Ja miałem taką sytuację w przypadku aktualizacji do iOS. Niestety WiFi/iCloud/Air drop/Pushbullet nie rozwiązuje sprawy.


Które obala Twoje zdanie:

Czemu nikt nie wspomina o tym, że dzięki porządnej synchronizacji wszystko dzieje się bezprzewodowo, automatycznie w tle i kabelek nie jest potrzebny?


Nie wszystko. Gdy aktualizacja iOS ubije ci urządzenie na skutek "błędu" bez podpięcia urządzenia
@FunkyMonkey: Powiedz to tym kilkunastu milionom ludzi, którzy mieli uwalone urządzenia. Nawet jeśli jest rzadkie to co wtedy? Nie mam przejściówki, bo wierze, w bezprzewodową rewolucje, jest piątek późny wieczór, musze czekać do następnego dnia, jechać i szukać sklepu z przejściówką - przecież to jest tak żałosne, że aż żal.

Nie wiesz też, czy w przyszłych update'ach nie rozwiążą tego "problemu". :)


Wiem, że lepiej mieć możliwość niż nie mieć. Wiem,
@Rupertciak: Ale idąc dalej tym tokiem to szkoda, że wywalili napęd, port ethernet czy stacje dyskietek. Świat idzie do przodu i nigdy nie będzie dla wszystkich idealnie, ale to właśnie Apple wyznacza te trędy. Za kilka lat reszta producentów też pójdzie tą drogą. :) A jak ktoś boi się nowych technologii to może zawsze wziąć zeszłoroczny model. :)
@FunkyMonkey:

Ale idąc dalej tym tokiem to szkoda, że wywalili napęd, port ethernet czy stacje dyskietek.


Nie, źle myślisz. Tutaj chodzi o to, że ich własne urządzenia, nawet te pokazanie półtora miesiąca temu, są niezgodne z ich własnym komputerem, bez przejściówki. Jobs się w grobie przewraca.

Świat idzie do przodu i nigdy nie będzie dla wszystkich idealnie


Świat idzie do przodu, to fakt, ale Ty źle rozumiesz bycie nowoczesnym i odważnym.
@FunkyMonkey: no super opcja, smigac z dwoma ladowarkami. Najlepiej daleko od siebie, z komputerem przy biurku a telefonem na drugim koncu... wiesz, ja wiele rozumiem, sam nie podlaczalem telefonu do kompa w celu innym niz ladowanie od hoho, no ale ladowanie...
@FunkyMonkey: Każdy kto krytykuje Apple to dla Ciebie cebula która ma po raz pierwszy Apple? Jeśli tak to 'fajnie masz w glowie'

Urządzenia nie są zgodne, bo bez przejściówki i bez WiFi nie da się z nimi nic zrobić, tak po prostu :]. iTunes nie synchronizuje po Bluetooth a wifi tez nie wszędzie jest np. W dalekobieżnymi autobusie :] z mojej strony to koniec dyskusji. Jak używasz takich argumentów jak wyżej