Wpis z mikrobloga

Szukam serialu do obejrzenia, jednak jestem strasznie wybredną bestią. Obecnie jedynymi serialami jakie udało mi się obejrzeć z zaciekawieniem i "tym czymś" były Stranger Things i Lost. Próbowałem Narcos, Breaking Bad, Hannibal, ale żaden mnie nie pociągnął po ~5 odcinkach i zrezygnowałem. Podobał mi się, ale nie czułem tego co w Stranger Things i Lostach, że siedziałem do 3, no bo co to się wydarzy w następnym odcinku ( ) Polecicie coś?

#seriale
  • 14
  • Odpowiedz
@Duds0N: Utopia, The Fall, The Leftovers, House of Cards, Rodzina Soprano. A Breaking Bad może daj jeszcze szanse bo ja też tak miałem, że przerwałem oglądać i później po jakimś czasie zacząłem i nie żałuje - ten serial na prawdę robi się z każdym sezonem lepszy :)
  • Odpowiedz
@Duds0N: Gra o Tron to nie do końca fantastyka, bardziej polityka, kryminał itp. :D Naprawdę, zdziwiłbyś się. Mój niebieski też tak mówił a po pierwszym odcinku wstał tylko po to, żeby puścić następny. A do tej pory ządnego serialu nie przerobił w ogóle. Ja zaczęłam od książek ale serial jest genialnie nakręcony. Szczerze polecam, hemoglobinka. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz