Wpis z mikrobloga

#mirkots #kitzban #kitz

no hej tutaj Syn Wedkarza pisze ten post bo slyszalem ze Kitz dostal bana za wyzwiska/przeklinanie - no wiec ja nie wiem jak ta sytuacja wygladala i tez nigdy nie bylem przyjacielem Kitza czy rebornow, ale chcialbym powiedziec ze wedlug mnie banowanie za wiadomosci na czacie ktore nie zawieraja czyichs prawdziwych danych (np imie i nazwisko czy facebook) nie powinny byc banowane, w tibii zawsze bylo fajne to, ze ograniczal nas tylko muted, gdy na real tibi wprowadzili reporty wiadomosci mi sie grac odechcialo, bo za kazdym razem gdy napisalem "#!$%@?" dostawalem ban na pare dni. chcialbym tez zwrocic uwage ze duzo ludzi (nie bede sypac ksywkami) ale bardzo duzo ludzi, i to takich z top20 leveli, caly czas buguje outfity i biega w np ferumbras hatach - to za to juz nie ma bana? tylko za wyzwiska? Marahin wypowiedz sie jak to jest z outfitami, bo jesli nie banujecie, to ja ide sobie chodzic w zbugowanym full warriorze na wyjebece. Bernadka obojetnie przechodzi obok zbugowanych outfitow, wiec? to tyle chcialem powiedziec w tych kwestiach, dziekuje.
  • 26
  • Odpowiedz
@KrulWykopu: no tak to już ktoś wymyślił. Można skrypt przerobić żeby kopiowało tylko kolorki bez addonów. Ale nie ma komu...
Od bugów nie wyzywaj i jakiś banów bo nie masz nawet pojęcia jak serwer działa typie.
  • Odpowiedz
@karpadoor: serwer dziala w ten sposob ze rano przychodza nowi gracze i pytaja ludzi skad maja feru haty a oni mowia ze ferumbrasa zabili i biora to za orsh otsa i wychodza. rozumiem jak dziala rozumiem
  • Odpowiedz
@karpadoor: rozumiem tez ze jest to open source ale uwazam ze mimo wszystko dobrze by bylo poprawic te 2-3 bugi istniejace zeby bylo fajno, chyba ze nie zalezy administracji na tym, to mi bez roznicy, ja sobie poradze jakos, tylko mowie.
  • Odpowiedz
@karpadoor: czemu sie czuje jakbym rozmawial z jakims dresem w stylu
- ej na tej paczce fajek napisali "palenie zapija" zamiast "palenie zabija" powinni to poprawic
- w ogole usunmy cala fabryke fajek xD
  • Odpowiedz
@KrulWykopu:

i biega w np ferumbras hatach

Znane od poprzedniej edycji, stanowisko administracji było takie że jeśli ktoś miał ochotę wspomóc serwer i zebrać na drugi outfit to można mu pozwolić na to :P

zbugowanym full warriorze

nie będziesz, nie ma na to buga.
  • Odpowiedz