Wpis z mikrobloga

Ok, rozkminiłem jak zrobić dobrą Lodową Kanapkę z #tabletzbiedronki

Instalujemy przez Live Suite (prościutko, pdf na stronie producenta) rom z bliźniaczego tabletu Eken T02.

Potem dodajemy SausageScript, resetujemy a potem przywracamy ustawienia fabryczne.

Własnie testuje, ale nie dość, że zapierdziela aż miło, to wygląda na to, że aplikacje w markecie są tak jak trzeba.

SS dodaje też mały program do zmieniania identyfikacji taba (OOTB jest Motorola Xoom, ale można zmienić na zwyjkły, jak i SGS2)

GITARA! :)
  • 7
@drastx: Bawiłem się wczoraj ICS-em, a dokładnie bmorn v11. Sprawdziłem to co mnie interesowało, ale mi nie podszedł interfejs, wolałbym coś bardziej podobnego do tego co mam na smartfonie (np. przyciski do wifi/dźwięków/itd. po rozwinięciu statusbar-u).

Wróciłem do 2.3.4 tylko najnowszej wersji ze strony GoClever.
@Andr3v: W ICS nie ma statusbaru w sumie :) mi bardzo podchodzi ICS ale mam wrażenie, że np. Asphalt 6 chodził lepiej... jakieś hinty? podkręcenie procka coś da?
@drastx: Warto spróbować tylko ile z tego będzie lepiej, a ile tylko efekt placebo to nie wiadomo ;)

Do działania Asphalt 6 zmieniałeś build.pro + ten skrypt z góry? Mnie wywalał błąd (urządzenie niekompatybilne).

Za to z NfS:MW musiałem chwilę powalczyć w ustawieniach systemu. Domyślnie czujnik ruchu był ustawiony na pion, nie poziom przez co nie dało się grać :P
@Andr3v: Tak, tam w opcjach trzeba zmienic, zeby byl kompatybilny z grami (druga opcja). Nie, zainstalowalem po prostu tego ICSa co podlinkowalem a potem nalozylem na to ten skrypt i juz wiecej nie ruszalem :p