Wpis z mikrobloga

szczerze nie rozumiem tego oburzenia na #ama Masy a jeszcze bardziej argumentów typu "łolaboga, co następne - ama z Trynkiewiczem / mamą Madzi / Samuelem Nowakowskim ??!!!1"

A dlaczego nie? Ja bym z ciekawością przeczytał dobre ama z każdym z wyżej wymienionych, wtf? Ktoś się boi, że od czytania wywiadów z przestępcami sam stanie się przestępcą czy co?

#pytanie #wtf
Matyson - szczerze nie rozumiem tego oburzenia na #ama Masy a jeszcze bardziej argume...

źródło: comment_BFmmmJ0MnnvkbPrXwBSpdBv5KTcSmm6b.jpg

Pobierz
  • 19
@Matyson raczej boi się o to, że jakiś śmieć uniknie odpowiedzialności. Taka matka Madzi siedzi w pierdlu, a nie pisze książki w jaki sposób złożyła kocyk, żeby dziecko z niego wypadło.
@M4ks: aha, czyli ciągnięcie z torrentów a niszczenie życia setkom osób tygodniowo to to samo? może zawołam tu mireczka który w wieku 24 lat zaciągnął kredyt, bo jego rodzicom ktoś z mafii kilkanaście lat temu #!$%@?ł TIRa z spirytusem i nadal muszą to spłacać?
może zawołam tu mireczka który w wieku 24 lat zaciągnął kredyt, bo jego rodzicom ktoś z mafii kilkanaście lat temu #!$%@?ł TIRa z spirytusem i nadal muszą to spłacać?


@damian_co_dalej: jeśli byliby użytkownicy zainteresowani tematem to czemu nie, można zapytać o wiele ciekawych kwestii.
@damian_co_dalej: no to sie zdecyduj, czy chodzi o przestępcę czy o ilośc morderstw czy zniszczonych żyć? Czy zaraz bedziesz wartościować, ze przestępstwo A to ok a przestępstwo B juz nie?

Poza tym nie jestem pewien, czy mozna go nazywać przestępca skoro oficjalnie w świetle prawa nim chyba nie jest...
@graf_zero: jak prawie każde AMA na wykopie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

ale to święte oburzenie, o którym piszę to miało miejsce przed AMA, widziałem nawet Rejtanów co to konta usuwali, bo nie mogli zdzierżyć, że ktoś śmie śmieć
@Matyson źle się wyraziłemnie. AMA na wykopie pomoże mu czerpać zyski ze swojej starej działalności. Odpowiedzialności już uniknął i wystarczy, chyba nie trzeba mu pomagać w autopromocji?
@morgahard: 1) bez przesady, że wiele mu zysku da ama na wykopie 2) pomoże mu czerpać zyski ze swojej aktualnej działalności, która jest legalna 3) tak działa wolny rynek ( ͜͡ʖ ͡€)