Wpis z mikrobloga

Witam ()
W #gearbest
XIAOMI Redmi Note 3 Pro 3GB/32GB Szary (International version)
Cena : $164.99 z kuponem RedmiGBE ( dla porównania Goldi ma wersję Chińską, kolor-złoty najtaniej za $165.99)
LINK
bez refa:()


Onda V820w Windows 10 + Android 4.4 Tablet PC
Cena : $74.99 z kuponem ONDAV820WIS
LINK
bez refa:()


W #banggood ruszyła świąteczna wyprzedaż (chociaż ja bym tego nie nazwał wyprzedażą, ledwie kilka produktów), ale może ktoś potrzebuje bzxmas, który zmniejsza koszt zakupu o 12% wartości całego zamówienia.
LINK
bez refa:


Osobiście czekam na więcej promocji podobnych do wczorajszej (Xiaomi Redmi Pro za $169.99).(ʘʘ)

Sephot woła ! - dla osób które chcą być wywołane (do tablicy :P), kiedy pojawi się nowa promocja.

Jak zwykle zachęcam do obserwacji tagów #sephot #promoboy
lub FACEBOOK-u gdzie równie regularnie zamieszczam takie info.

#xiaomi #redminote3pro
  • 10
@sephot Kojarzysz może jaki jest średni czas oczekiwania na paczkę z GB? Jest różnica względem mniej wartościowego sprzętu? Mam na myśli powerbank bo na niego czekałem prawie miesiąc nie mówiąc już że telefon jeszcze może trafić do UC i kolejne tygodnie oczekiwania. Pytam bo z VAT wyjdzie cena podobna do IBUYGOU a czas może być kilkukrotnie dłuższy.
@Gambitus: od samej wysyłki to jakieś 14 dni średnio się czeka, czasem nawet krócej, bardziej bym się obawia przetrzymywanie paczki na celnym bo tam ostatnio pracują naprawdę na wolnych obrotach. Jeśli chodzi o różnicę w szybkości otrzymania przesyłki wielko-gabarytowej od tej małej. W zasadzie wydaje mi się że główna różnica to taka że małe gabaryty (listy, koperty) idą szybciej łatwiej je upchać po samolotach, szybciej są przesyłane, a na odprawach prawie
@brkkrzy: Nie wiem na ile wiarygodna jest ta gwarancja w tych sklepach które wymieniłeś ;). Ale jak już chcesz ten telefon kupić z gwarancją + nie płacić za vat to może u Goldway ? 654 + 66,28 PLN Goldway niby od niedawna ma gwarancję realizowaną w jakichś serwisach w Polsce. Ale jeszcze nikt tego nie potwierdził w 100%
@sephot: a jak to goldy robi, ze nie ma vatu? co do gwarancji to sie przeciez w polsce leci na niezgodnosci towaru z umowa i tutaj jestem bardziej spokojny o te sklepu niz chinskie czy goldiego.