Wpis z mikrobloga

#gwarancja #allegro #telefony Kupiłem niedawno nowa nokie lumie na Allegro od jakiegoś gościa który ma komis. Okazało się,że telefon sie wyłączał samoistnie wiec odesłałem go od razu ponieważ przysługuje mi niby możliwość zwrotu do 14 dni. Paczka doszła i sprzedający napisał mi, ze nie zwróci mi pieniędzy ponieważ telefon posiada ślady uzytkowania(mimo tego,że cały czas tylko leżał bo się wyłączał) oraz nie miał na ekranie folii która po prostu sciagłem.
Co w tej sytuacji najlepiej zrobić? Miał ktoś podobny problem?
  • 9
@powrutkrula: nie od razu,jakoś w 3 dniu odkąd przyszedł bo telefon był prezentem dla mamy i zamówiłem trochę wcześniej i dostała go w dniu swoich urodzin dopiero.
Mam zdjęcie przed zapakowaniem paczki tylko nie jest ono zbyt szczegółowe,po prostu zrobiłem zdjęcie wszystkich rzeczy,które znajdowały się w zestawie żeby nie było problemów,że czegoś brakuje bo nawet bym nie pomyślał,że sprzedający będzie robił takie problemy bo telefon był w idealnym stanie. Na przodzie
@powrutkrula: Teraz pisze mi,że odeślę telefon na naprawę do nokii ale jak mu napisałem żeby wysłał zdjęcie rzekomych śladów użytkowania to nawet się nie odezwał