Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy to ja nie potrafie dobrze obstawiać czy o co chodzi ale gram na bet365 i patrze, że powinienem wygrać zakład nawet napisałem do supportu i wmawiają mi, że się myle mimo iż mam pozytywny dla siebie wynik. Obstawiałem wygraną jednej z drużyn CS'go patrze na csgolounge.com, że moja drużyna wygrała a oni mi piszą, że wynik jest negatywny. Albo czasami mam tak, że obstawie jakąś grę i w momencie startu meczu zakład zostaje rozliczony ( raz na + dla mnie raz na -) nie znając jeszcze wyniku meczu... Nie robi mi to jeszcze jakiejs wiekszej roznicy bo obstawiam małe kwoty ale jakbym miał pograć na serio to troche lipa by była gdyby od widzimisie serwisu zależało czy wygram hajs czy nie. Any ideas?
#bukmacherka
  • 6
@HonneyBunny: To ci nie pomogę ze 2 razy w życiu obstawiłem cs go raz jak weszła taka opcja na bet365 i raz z miesiąc temu wszystko rozliczyło po mojej myśli a nie obstawiasz czasami jakiś handicapów -2 rundy lub wynik na pierwszą rundę wyślij screena rozliczonego zakładu tylko sobie zamaż jakieś wrażliwe dane nr kuponu klienta itp
@HonneyBunny: Rozumiem, że znasz się na e-sporcie i jesteś pewny, że np. nie obstawiasz mapy 1, a oglądasz mapę 2 albo na odwrót? Ja raz poleciałem zamknąć trebla, bo widziałem, że nie wchodzi i dziwiłem się, że dobry kurs dalej, a po fakcie się zorientowałem, że inną mapę obstawiłem (i tę moją potem wygrali) ( ͡° ʖ̯ ͡°)