Wpis z mikrobloga

Mireczki spod #ibuygoukupony jest dobra okazja na Mi5 3/64 BLACK, ponieważ można skorzystać z podwójnej zniżki na ten model!
Aktualna cena jest pomniejszona o 6% względem normalnej jeszcze przez 1 dzień i 17h od czasu tego wpisu a ponadto cenę tą można zbić kuponem IBYMI564BLPL o wartości 21$!

Co daje nam 309$ za sam telefon + 17$ DHL + 16$ UoV + 5$ drugi rok gwarancji
__________
Razem 347$

W tej cenie opcja realizacji gwarancji w Polsce, Hiszpanii lub Chinach a także szybka wysyłka DHL, ponieważ model jest na stanie! ( ͡ ͜ʖ ͡)

Polecam!
Ibuygou - Mireczki spod #ibuygoukupony jest dobra okazja na Mi5 3/64 BLACK, ponieważ ...

źródło: comment_mAb3RKIlanX4WxaZqZj1dGDBedPnbpyV.jpg

Pobierz
  • 39
Oferta ciekawa, nawet bardzo ciekawa. Ale czy 3 GB wystarcza do wygodnego używania telefonu, czy jednak lepiej brać 4 GB? Bo myślałem raczej o Mi5 PRO 128/4 lub Mi5s 128/4 - ale wciąż nie mogę się zdecydować który telefon z tych dwóch jest lepszy...
@radekrad ja używam dokładnie tej wersji od dłuższego czasu i uważam że jest na prawdę wystarczająca dla zaawansowanego użytkownika, a nazwę się takim bo robię serio dużo na raz :D
Ja polecam!
@Ibuygou: dziękuję za odpowiedź. Oferta naprawdę dobra. Żałuję tylko braku ceramicznej obudowy z PRO. Bo RAM, pamięć, czytnik odcisków z S jakoś przeboleję. Zastanowię się przez noc i pewnie jutro podejmę decyzję. Bo #mi5 w #ibuygou na pewno kupię w tym roku - tylko pytanie, który model. Za duży wybór macie :P