Wpis z mikrobloga

@7uras: monka mam na 57 lvl więc szkoda dawać boosta. lepiej chyba samemu.
@Invalidus: a to nie wiedziałem, dzięki.
@Gado: tylko ten dps jego trochę kiepski :D lubię klasy z dual wieldem.

Mam też hunta ale to bardziej jako caster a na razie nie mam ochoty na to.

Jeszcze jedno, jakaś dobra profka do zarabiania?
  • Odpowiedz
@frems: retri to jeden z lepszych dpsow obecnie a survi ma chyba najlepsze, mocniejszy od dh(jak masz jakies pytania to wal bo to moj main) i monka
Jeżeli lubisz klasy z dual wieldem to najlepsza opcja to enh ewentualnie rogal
  • Odpowiedz
@frems: Receptury dostaje się za robienie specjalnych questów od trenerów, sam level chyba odblokowuje world questy dla profesji od lvl 300, a poza tym to nie ma już żadnego znaczenia. Nie spotkałem jeszcze żadnego itema, którt wymagałby jakiegoś określonego poziomu profesji do zrobienia. Kwiatki, skały i skóry też można zbierać normalnie od poziomu 1/800.
  • Odpowiedz
@frems: Na ostatnim ursocu hc(pure single target) 310k dpsu 865 ilvl bylem 8 na 20 dpsów(popełniłem kilka błędów także da się więcej).
Jeżeli chodzi o cleave to raczej w top 3 zawsze(jak masz legendary wristy to pewnie top1), aoe jest najmocniejsza strona DH ale po spaleniu cd juz nie jest tak kolorowo. Ale na mythic+ jest bardzo dobrze z dh jesli chodzi o dps.
  • Odpowiedz
@frems: w tanku mozna bezproblemowo robic caly solo content, dpsem tez ale na nizszych ilvl ciezko bo twoim jedynym healem jest ta dusza ktora wypada po zabiciu moba(no chyba ze wezmiesz talent ktory wyrzuca dusze podczas bicia). Jedynym skillem defensywnym jest blur który zmniejsza dmg i zwieksza dodga no i jeszcze darkness jest ale to rng(20% szansy ze nie dostaniesz dmg), 1 aoe stun i blade dance podczas ktorego masz
  • Odpowiedz