Wpis z mikrobloga

Nie spodziewałem się takiego odzewu po moim ostatnim, choć nie pierwszym komentowaniu Wiadomości. To wiele mówi, gdy esencję głównego wydania dziennika informacyjnego naczelnej stacji telewizyjnej można streścić w kilkunastu akapitach gównowpisu.

Dzisiaj miałem kolejną nieprzyjemność oglądać brązowe dziecko Marzenki "Gorąca linia z Nowogródzką" Paczuskiej. W roli głównej Krzysztof Ziemiec z hollywoodzkim uśmiechem wita widzów w to przepiękne jesienne popołudnie. "Przed nami dużo ważnych tematów". Well, here we go.

MEDIALNE OSZUSTWO!!!111


Zaznacza przy czwartym fleszu Ziemiec i już wiem że na temat wypowiedzi Kaczyńskiego czekam, ohhh, chyba już mój wewnętrzny propagandometr wibruje.

Ale najpierw jedynka. STOP REPRYWATYZACJI W WARSZAWIE, bo ten temat tak trochę przycichł, ludzie przestali dawać #!$%@? o tą Warszawę. Gronkiewicz jest zła. Ziobro jest dobry. Żydzi to złodzieje? Już się trochę zgubiłem po drodze kto jest właścicielem czego, ale reporter coś tam plącze. Gronkiewicz-Waltz jest naprawdę zła, niech #!$%@?, boże jaki burdel w tej Warszawie, jakie wałki tam robią.

Temat numer dwa? SZCZYT WYSZEHRADZKI W POLSCE, ŁAŃCUT. WYZWANIA. REALNA ALTERNATYWA DLA ZACHODNIEJ KLIKI W UNII. POLSKA STRONK. DUDA MEMICZNY. Unia się rozpada, ale my, my dzielny naród znajdziemy ukojenie w ramionach naszego kółka graniastego. Brexit pokazuje nieudolność Unii. Zapewnimy sobie niezależność. Gazoporty. Niezależność. Pełna zgodność w całej grupie wyszehradzkiej. Odkąd zmieniła się władza w Polsce, Grupa Wyszehradzka zaczęła bronić regionu. Duda stronk.

REWOLUCJA NA RYNKU PRACY, ODSETEK PRACUJĄCYCH NA UMOWACH ŚMIECIOWYCH CO RAZ MNIEJSZY. DOBROBYT. SZCZĘŚCIE. BEZROBOCIE WIRTUALNIE NIE ISTNIEJE. Od umów trzeba płacić ZUS więc wszyscy są szczęśliwi. A od nowego roku rząd wprowadza nową stawkę minimalną. Jest zajebiście. Rząd zamierza też coś zrobić z kwotą wolną od podatku..., a nie, jajcowałem, taki #!$%@?, przecież to nie sezon kampanii wyborczej, to zagadnienie nie istnieje. Ale PiS jest super, pracuje nad nowym kodeksem.

Czwórka? Dzień Nauczyciela. Peło jest propagandowe i wykorzystuje nauczycieli do swoich niecnych politycznych celów. "Polskie państwo zasługuje na to aby nauczyciele godnie żyli", mówi Beata Szydło i... tyle?

______________________

"SŁOWA KTÓRYCH NIE BYŁO. FRAGMENT ZMANIPULOWANO. TO MIAŁA BYĆ KOLEJNA ODSŁONA CZARNEGO PROTESTU. GAZETA WYBORCZA I TVN REKLAMOWAŁA PROTEST POD DOMEM WIELCE PANA PREZESA"

"NA MEDIALNĄ MANIPULACJĘ NABRAŁO SIĘ STO KOBIET."


ja chyba #!$%@? śnię, oni naprawdę to powiedzieli

"KOBIETY ŚLEPO POWTARZAŁY TO CO USŁYSZAŁY W MEDIACH"


o #!$%@? xD

Przecież pan prezes nie będzie nikogo zmuszał, na dowód tego że wypowiedź zmanipulowano przytoczymy teraz w #!$%@? długą wypowiedź w której nie ma tego fragmentu który wywołał kontrowersję, jest za to cała ściana tekstu której nikt nie przeczyta, ale może zapamięta że prezes jest dobry jak chleb, on uwielbiony od wszego kościoła?

"KAŻDY KTO ZNA JĘZYK POLSKI TEN ZROZUMIAŁ CO PREZES KACZYŃSKI MIAŁ NA MYŚLI. A POLITYCY TO PODCHWYCILI."


o #!$%@?, to dobry dzień na oglądanie wiadomości, ja to cytuję, "każdy kto zna język polski zrozumiał o co chodziło", #!$%@? czaicie to? xDDDD

MANIPULOWANIE SŁOWAMI KACZYŃSKIEGO TO DLA NIEKTÓRYCH STANDARD.




To TVN manipulował. TVN wy #!$%@?. Jak śmiecie manipulować. Co na to powie nasz ekspert od niezależnych mediów Paweł Lisiecki:

No manipulujo, to standardowe metody aby ośmieszyć.


Rozumiecie? TVN manipulował, prezes nic nie powiedział o prawdziwych Polakach. Pamiętacie? Wina TVN.

JAK MOŻNA PROTESTOWAĆ POD CZYIMŚ DOMEM? JAK MOŻNA PROTESTOWAĆ W ROCZNICĘ WPROWADZENIA STANU WOJENNEGO?! NA SZTANDARACH ZNÓW BĘDZIE ABORCJA A CELEM ATAKU ZNOWU PIS.

ja chyba nie wierzę w to co słyszę

I TAK #!$%@? DO #!$%@?

Gratuluję pani redaktor. Ewa Bugała. Zapamiętajcie to nazwisko. Tę twarz, pic rel. Otrzymuje pani platynowego Goebbelsa, bo tego to się nie spodziewałem.

Później już tak nie słuchałem późniejszych materiałów, bo ostałem #!$%@? raka od tego, ale było sporo #!$%@? o naTemat i o Rzeplińskim i o szefie komisji Weneckiej. Jedna klika. Żona Neumanna z PO coś tam nabroiła. Spisek. PO ssie. Pan dziennikarz nołnejm pokazał twarde dowody które pokazał tylko nam, nikomu więcej. Nikt nikomu nie postawił zarzutów, ale co tam #!$%@?, nas stać.

Modlitwa na Jasnej Górze. Wspólne kajanie za grzechy narodu.

Znowu obejrzałem Wiadomości TVP, po to abyście wy nie musieli. Dla #neuropa, dla Mirko, @Joz, oddział intensywnej opieki medycznej w szpitalu w Tel-Avivie._


#skrotwiadomosci #polityka #tvpis #rakcontent
Joz - Nie spodziewałem się takiego odzewu po moim ostatnim, choć nie pierwszym koment...

źródło: comment_4rYDSHDhJh9Xq34pznYXivn9OGMev7xn.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@BarekMelka: Zauważyłem pewną prawidłowość, że to właśnie ci młodzi, światli, pełni potencjału, są w stanie zaprzedać całą obiektywność, rzetelność, tendencyjność i inne bzdury które słyszy się na pierwszym wykładzie na studiach dziennikarskich, w imię wspinania się po szczeblach kariery. Po trupach do celu. Akurat materiał oglądała ze mną absolwentka tego niegdyś szlachetnego kierunku, określająca się bardziej jako bezstronna politycznie. Po jego emisji usłyszałem tylko

#!$%@?, nie do wiary, jak ktoś
  • Odpowiedz
@BarekMelka: Ja kocham ten naród i określam siebie mianem jakiegoś tam patrioty, ale nie chciałbym umrzeć za ten kraj poprzez oglądanie pieprzonych Wiadomości.
  • Odpowiedz
@Joz: Najśmieśzniejszy jest komentarz pod tą wiadomością na stronie:

To jest KRZYK, NIEMOCY i FLUSTRACJI POlitycznych!!!, nic nie POmogło odzyskać KORYT!!!!!!!, by Państwo bezprawia nadal funkcjonowało.!!! Strach przed karą za nadużycia zaburza i paraliżuje.!!! Trzęsąc się ze strachu, PO tak!!!, iskierka KOD nie wypaliła. Polacy przejrzeli na oczy, szum aborcyjny nie wypali, KARAKANY rykoszetem zaczęły strzelać do tych, którzy je forsowali za laPOwkę:) Komisja Wenecka za każdym razem wyjeżdża ze śmierdzącym
  • Odpowiedz
@Joz: TVP zawsze było prorządowe, tylko za czasów PO się to nie rzucało w oczy - mówili to, co inne popularne media. Normalnością jest to, co co przyjmiemy za normalne - w TVN też idą tak tendencyjne materiały, że szok, a jakoś nie zwraca to uwagi. Faktem jest, że 90% mediów w Polsce jest pro-lewicowa i to ich przekaz bierzemy za punkt odniesienia.
  • Odpowiedz
w TVN też idą tak tendencyjne materiały, że szok, a jakoś nie zwraca to uwagi.


@piker: To zwracajcie, relacjonuje, czepiajcie się na jakimś konstruktywny poziomie.

Faktem jest, że 90% mediów w Polsce jest pro-lewicowa i to ich przekaz bierzemy za punkt odniesienia.


@piker: Ale przecież to nie jest najgorsze, ze TVP jest prawicowa, tylko ze jest totalnie niedorzeczne i absurdalna. Powtarzam, jak widzisz coś podobnego po drugiej stronie to pisz
  • Odpowiedz
@terion: Kiedyś to robiłem, ale mi się nie chce już marnować czasu bo każdy i tak uwierzy w najgorszego sortu manipulację, byle zgodną z jego światopoglądem. Wszyscy i tak będą wierzyć w to w co chcą wierzyć, więc ani ja ani OP nic nie zmienimy a tylko mirko zaspamowane... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz