Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuje pomocy. Sam jestem za głupi, google nie pomogło, a elektroda to ciota i #!$%@?. Otóż mam telewizor marki LG model l32ln5400 i podłączyłem go kablem HDMI do kompa. Karta graficzna to AMD Radeon HD 7700 Series. W telewizorze ustawiłem odbiór z HDMI, komputer wykrył telewizor i w tej chwili mam podzielony ekran, ale niestety na telewizorze jest ciągle napis "brak sygnału". Jak restartowałem kompa to obraz na chwilę załapał, ale kolory były pomieszone. Po uruchomieniu się Windowsa (7) znowu nie ma sygnału. Sterowniki zaktualizowałem i coś grzebałem, ale dalej nic mam obrazu i dzwięku na TV :( HALP

#komputery #telewizory #hdmi #mirekwpotrzebie #januszeinformatyki
  • 11
@fordern: gdzie mogę to ustawić? w opcjach"rozdzielczość ekranu" mam dwa ekrany i jak pojadę myszką w prawo to przeskakuje na drugi ekran. Tak jakby było ustawione, ale sygnał nie dociera do TV. Mam nadzieję, że zrozumiale pisze :D
@BordowaZielonka a może kabel słabej jakości? Niby cyfrowa transmisja, ale jak masz słabą sjrętkę to na 50m może się link zrywać lub dziwnie zachowywać. Podobnie jest z takim kablem hdmi czy USB (wolne ładowanie komórki)