Wpis z mikrobloga

nie zauważyłem

@WincyjBroni:
- Przepraszam Pana, jak dostać się na ul. Jana Pawła II?
- Jedzie pan prosto, przy pomniku papieża w lewo, następnie prosto aż do ul. Karola Wojtyły, wtedy wzdłuż parku Jana Pawła II, aż do do szkoły im. Jana Pawła II, teraz tylko skręt w ul. Papieża Polaka i jest pan na miejscu!
  • Odpowiedz
- Przepraszam Pana, jak dostać się na ul. Jana Pawła II?

- Jedzie pan prosto, przy pomniku papieża w lewo, następnie prosto aż do ul. Karola Wojtyły, wtedy wzdłuż parku Jana Pawła II, aż do do szkoły im. Jana Pawła II, teraz tylko skręt w ul. Papieża Polaka i jest pan na miejscu!


@NapalInTheMorning:
Hurr durr kult przyrody w Polsce ( ͡ ͜
  • Odpowiedz
@lililililil hurrr.... Dur..... Ulice. A co powiesz na Kalendarz z papieżem, Książka z papieżem, talerz z papieżem, naklejki z papieżem, pomniki z papieżem. Przeciez ten miły i mądry człowiek się w grobie przewraca... To jest zaprzeczenie tego wszystkiego co on mówił. Jak za każdym rogiem coś widzisz to zaczyna cię #!$%@? i absolutnie nie jest to wina Karola Wojtyły.
  • Odpowiedz
  • 4
@lililililil Te nazwy które wypisałeś wzięły się stąd, że opisują drogę lub punkty charakterystyczne przy niej. Nie uważasz, że nazwa ulicy "szkolna" koło szkoły jest mocno intuicyjna? Natomiast wątpię żeby ulica Jana Pawła II wzięła sie stąd, ze stoi obok jp2
  • Odpowiedz
A co powiesz na Kalendarz z papieżem, Książka z papieżem, talerz z papieżem, naklejki z papieżem, pomniki z papieżem


@Dobrytyp: Nie posiadam ani jednego i nie znam nikogo z mojego pokolenia kto by posiadał. Dostępność tych rzeczy to sprawa ludzi, którzy chcieli na tej osobie zarobić.
  • Odpowiedz
Te nazwy które wypisałeś wzięły się stąd, że opisują drogę lub punkty charakterystyczne przy niej. Nie uważasz, że nazwa ulicy "szkolna" koło szkoły jest mocno intuicyjna? Natomiast wątpię żeby ulica Jana Pawła II wzięła sie stąd, ze stoi obok jp2


@czup: Przeczytaj najpierw post, na który odpowiadałem, bo Twoja odpowiedź jest zupełnie nie na temat. Dodam tylko dla ułatwienia, że np. w Warszawie ilość ulic im. Jana Pawła II wynosi
  • Odpowiedz
@70150: Mam pytanie, czemu to tak nie działa w wypadku Lecha Kaczyńskiego? Teraz rodzi się państwowy kult jednostki, pojawiły się gazetki szkolne o prezydencie, nawet są pomysły na konkursy o życiu Kaczyńskiego. Ale cenzokaczyńskich praktycznie nie ma.

http://wiadomosci.dziennik.pl/historia/aktualnosci/artykuly/531816,papiez-jan-pawel-ii-jozef-pilsudski-i-lech-kaczynski-jako-tworcy-polski-porozbiorowej-kontrowersyjna-gazetka-szkolna.html

http://m.niezalezna.pl/86894-konkurs-wiedzy-o-sp-lechu-kaczynskim
  • Odpowiedz
@pivo14 bo żarty z Kaczyńskim/Kaczynskich popularne były na początku tego milenium, i zdążyły się skabarecic (zenadometr wybuch), zarty z Papełe i cenzoduduy do tej pory nie osiągały mainstreamu
  • Odpowiedz
A co powiesz na Kalendarz z papieżem, Książka z papieżem, talerz z papieżem, naklejki z papieżem, pomniki z papieżem.


@Dobrytyp: widocznie jest na to popyt, tak działa wolny rynek.
  • Odpowiedz