Wpis z mikrobloga

@czerwonyziemniak: tu nie o chargback chodzi bo kasę dostanę, mam to w zablokowanych w banku. Ale pierwszy raz jest tak że nie zrobili reversalu. Dzwonię codziennie do banku. Oni po prostu tyle tego poblokowali że nawet nie bawią się w odpowiedzi do banku tylko czekają na 14 dzień gdzie te środki same się odblokują ;/ Tylko przez to człowiek ma zablokowane środki na 14 dni
Słyszałeś kiedyś kto nie ryzykuje ten nie ma :) A tak poważnie to za cholerę nie mogłem wiedzieć że mi zamkną zamówienie
mam to w zablokowanych w banku. Ale pierwszy raz jest tak że nie zrobili reversalu. Dzwonię codziennie do banku. Oni po prostu tyle tego poblokowali że nawet nie bawią się w odpowiedzi do banku tylko czekają na 14 dzień gdzie te środki same się odblokują ;/


@djsun:

Kasa bedzie najpierw zaksiegowana a dopiero pozniej zrobiony zwrot. Idzie normalnym trybem, jakbys poprosil o refund. Czyli mozesz czekac do MIESIACA na fizyczny powrot
będzie dokładnie 14 dni od zakupu. Tutaj refund nie ma znaczenia bo nie doszło do zakupu. Oni blokowali każdy zakup który opłacałem kartą. W banku widnieje w zablokowanych i jest zwalniany pod 14 dniach z automatu!