Wpis z mikrobloga

@antarct Też się właśnie natknąłem na tą promocję. Ale z tego co widzę w sklepie już nie ma ich i podobno będą wkrótce. Ja posiadam starą serię 4.1 4100 Creative - lub coś takiego. Skok w jakości na pewno by był. Do innych głośników niestety nie mam porównania. Poza tym cena jest bardzo kusząca.
@antarct: Daj znać jak dojdą i jakie wrażenia. Ja tego dnia czekałem na kasę, bo przelałem z innego konta i zanim się wziąłem za zakup znów ich już nie było. Czekam na ponowną dostawę i od razu kupię.
@zp_jj: odebrałem wczoraj, dziś podłączyłem i kurczę, nie wiem... bas jest przepotężny, całkiem dobrej jakości, słychać dużo detali.. ale czegoś mi w średnich pasmach bardzo mocno brakuje, mimo że średnich pasm fanem nie jestem bo zawsze ustawiam korektor w V. Teraz ustawiłem na prawie płasko i wciąż to nie jest to. Bardzo dobrze sobie radzą sobie z elektroniką, wydaje mi się że problem mają z gitarą elektyczną. Albo po prostu jestem
@antarct: Rzeczywiście może to kwestia przyzwyczajenia do poprzednich starych głośników. Niestety nie ma ich dostępnych wciąż na stronie po propocyjnej cenie. Ale zacząłem się rozglądać za Z-5500 i pod koniec tygodnia chyba zakupię ten model jednak.