Wpis z mikrobloga

Typowy Ciastek

Nie mogę ze względów etycznych zgodzić się na projekt, który mówi "róbta, co chceta ze swoim dzieckiem, bo to moje ciało". Trzeba było zdawać sobie sprawę, komu się dawało to ciało i kiedy się dawało. I jak się dawało, że się nie rozleciało

Kukiz dla RMF

#kukiz #neuropa #polityka
  • 39
  • Odpowiedz
@iniekcja: Nic tylko czekać na jego kolejne #!$%@? o projektach obywatelskich i oddawaniu władzy obywatelom, przeciwko partiokracji. Taki cwaniak to niech powie to samo ofiarom gwałtów i kobietom w ciążach zagrażających życiu.

Wolność obywateli - ale na czyichś zasadach. xD Trollnościowcy, niemal wszyscy na prawicy. Wszyscy #!$%@? warci, wszyscy przeczacy samym sobie.
  • Odpowiedz
@arkblame: Ale wiesz jakie są te projekty obywatelskie w aspekcie Kukiza? Podpisze wszystko, wprowadzi do sejmu, a mieisąc później powie że to było złe. xD
  • Odpowiedz
Trzeba było zdawać sobie sprawę, komu się dawało to ciało i kiedy się dawało. I jak się dawało, że się nie rozleciało


@iniekcja: To brzmi jak rap Lech Rocha Pawlaka. Bo życie się rozciąga... a wena jest

  • Odpowiedz
@iniekcja: Ja się z nim zgadzam - też jestem przeciwnikiem zezwolenia na "skrobankę na życzenie". Chcesz dawać d*py na prawo i lewo - proszę bardzo. Jak nie chcesz zajść w ciążę, to kup sobie kondomy.
  • Odpowiedz
Trzeba było zdawać sobie sprawę, komu się dawało to ciało i kiedy się dawało


@iniekcja: Ależ oczywiście, panie Kukiz. "Pierwszą linią obrony" przed niechcianą ciążą powinna być antykoncepcja, nie aborcja - aborcja to ostateczność.

Ale mam dziwne wrażenie, że w tych protestach chodzi jakby o cusik innego, panie Kukiz. Tu chodzi o wolność wyboru, wolność decydowania o własnym ciele i własnej przyszłości, wolność od prawa, które z całą odpowiedzialnością nazywam barbarzyńskim,
  • Odpowiedz
@iniekcja: @artpop: biorąc się za stosunek człowiek powinien wiedzieć, jakie mogą być tego konsekwencje. Nie widzę powodu, by ułatwiać dostęp do skrobanki osobom, które ruchają się bezmyślnie z byle kim i byle gdzie (a już w ogóle nie wyobrażam sobie, aby było to fundowane z publicznych pieniędzy). Chcesz mieć 100% pewność? Wysterylizuj się.
  • Odpowiedz