Wpis z mikrobloga

Patrzcie tylko na to! Jaki głos, jaka pewność. Zdaniem wielu jedyne merytoryczne i uczciwe przemówienie na dzisiejszym proteście. Agata Dziemanowicz-Bąk.

Tom_Ja - Patrzcie tylko na to! Jaki głos, jaka pewność. Zdaniem wielu jedyne merytory...
  • 15
  • Odpowiedz
@niedoszly_andrzej: Czy oszołom nie wiem, ale mimo wszystko na takich przemówieniach przed kilkoma tysiącami osób trzeba jednak inaczej mówić.
No chyba nie myślicie, że ona tak na co dzień krzyczy ;)
  • Odpowiedz
@Tom_Ja: napisałem co mi konkretnie nie pasuje w poście u @BongoBong . Aha i gdzie tu merytryka? Krzyczenie o wojnie i walce z fanatykami oraz odwołanie się do Europy Zachodniej to merytoryka? Czym to się różni od np. polskich nacjololo krzykaczy od walki z islamizacją (mam na myśli merytoryczność bo w jej przypadku przynajmniej problem jest prawdziwy)?
  • Odpowiedz
@Tom_Ja: właśnie, a propos cwaniaczków z SLD, co tam robi Joński sterujący skandowaniem? To jeden z tych polityków, których partia Razem powinna trzymać na dystans ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@smyl: Mnie nie pytaj, nie wiem, Razem ma jasny pogląd na SLD, aczkolwiek tutaj chyba występował jako gość z Inicjatywa Polska razem z Nowacką. W sumie jego obecność nie dziwi (patrz Mucha z PO). Czarny protest był w pełni Razem, tu już chyba się trochę rozwodniło (nawet Nowoczesna się reklamowała). Jutrzejszy strajk to już przez same kobiety został zorganizowany, a Razem tylko popiera.
  • Odpowiedz