Wpis z mikrobloga

@Tauryna: mam pytanie. siedzialem na plus 500 w wersji demo i szlo calkiem dobrze, kiedy chcialem placic hajsy i pograc troche na powaznie to poczytalem sobie opinie i troche sie przestraszylem.
bylo wiele opini ze problemy z wyplacaniem hajsow i w ogole szemrane interesy.
Jak to jest? polecasz ?
@Norwag93 gram hobbystycznie cały kapitał jako wsadzilem wyciągnąłem już 10 krotnie jak nie lepiej teraz gram tylko tym co wygrałem np wygrałem 10k wyciągam 7k i gram do kolejnych 3k jak przegrał wszystko zaczynam od 1 tysiąca itp itd
@Tauryna: Powiem tak - jestem jedyną osobą którą znam co rzeczywiście wrzucała swoje wejścia live i dokładnie opisywała co robi. Chcesz to zobacz pod tagiem #mirkofx

Pracuję jako zawodowy trader dla funduszu proptradingowego i powiem ci że to co opisujesz to bajki. Hobbysta grający u jednego z najgorszych brokerów, który wyciąga kilkaset procent - wiarygodn, nawet bardzo :P

Zachęcam do wrzucania screenow z pozycji, jesli to ja się mylę to załatwię
@Tauryna: Za dużo oszustów jest żebym się nie włączył do dyskusji. Jeden z drugim przeczyta twój wpis i pomyśli że się tak da, więc czemu by nie spróbować.

Co do pozycji to nie mam zastrzeżeń, jedno dobre wejście to nic nadzwyczajnego. Statystyka czasami tak rozda, ale jeśli tak grasz to wiem że tracisz. Zbyt duży lewar,nawet przy 90% skuteczności się wyzerujesz tak czy inaczej.
@Tauryna: Technicznie nie jest to trudne, jak popracujesz nad głową żeby nie robić głupot, oraz ustalisz sobie prostą strategię do gry z trendem (dokładnie kiedy otwierasz i kiedy zamykasz pozycję), to wyciągniesz średnio 2-3% w skali miesiąca. To dobry wynik.