Wpis z mikrobloga

Robię porządki w płytach, nazbierało się tego sporo. Przeglądam CD, DVD, nawet BR (mówię o tych nagrywanych). Okazuje się, że mam w zbiorach płytkę CD z nagranymi plikami mp3 z... 6 września 1998 roku. Jest to prawdopodobnie pierwsza moja nagrana płyta, na kupionej wtedy nagrywarce o oszałamiającej prędkości 1x (mowa o CD cały czas). Co najlepsze - WSZYSTKIE pliki da się odczytać, żadnych błędów. A płyta jest całkowicie noname.

#oldschool #starekomputery #porzadkinakompie #starszenizwykopowicze #kiedystobylsprzetnietocoteraz
  • 3
@krootki: Też znalazłem ostatnio płyty które nagrywałem w gimbazie, czyli ok 2003 roku, do discmana. Wszystkie grają ładnie i fajnie było wrócić do tego co sie w gimbazie słuchało. A teraz jak z rok temu nagrałem płytę do auta to parę odtworzeń i połowa numerów przeskakuje
ale do oldschoolu i starych komputerów to daleko


@JoeBlade: Niby tak, ale dla zdecydowanej większości wykopowiczów to już oldschool ;)

PS. Żeby nie było, też pisałem programy w Basicu pod koniec lat 80 ale nic mi z tego nie zostało. Ani na kasetach ani w pamięci ;)