Wpis z mikrobloga

Rozmawiałem dzisiaj ze znajomym, który ma poglądy lewicowe. Powiedział, że jest za sprowadzeniem imigrantów do nas, argumenty typu uginający się budżet pod ich naporem, zagrożenia (gwałty, morderstwa itp.), ich dzielnice do których nie można wchodzić, na nic się zdały. Na koniec zapytałem co by zrobił gdyby po ich sprowadzeniu wybuchła wojna? Odpowiedź: "wyjechałbym". No #!$%@? mać to przecież brzmi jak jakiś śmieszny żart, ale on to mówił ze 100% powagą. Najpierw lewaki chcą nam ich sprowadzić do kraju, ale jak zrobi się przez to #!$%@? to oni wyjadą. Brak mi słów już...

Zazwyczaj mam w dupie wywody i lewej i prawej strony, ale dziś to już było jakieś apogeum #!$%@? i musiałem się z tym podzielić.

#lewackalogika #bekazlewactwa #4konserwy
  • 27
  • Odpowiedz
@goox: o którym konkretnie mieście? Bo tak się skłąda, ze rozmawiałem dziś ze Szwedem i chociażby w Sztokholmie nie ma czegoś takiego tak 'no-go zones'. Bujda i wymysł prasy.
  • Odpowiedz
@peszmerd: to odsyłam Cię do wyszukiwarki, wpisałem przed chwilą jedno hasło i na pierwszym miejscu był nawet materiał z Na temat. Dużo się nie wysilisz szukając, a zaspokoisz swoją ciekawość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@goox: mam koleżankę, ktora kiedys była mega lewicowa. Po pół roku działania w tym środowisku powiedziała mi, ze strasznie tego żałuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zazwyczaj mam w dupie wywody i lewej i prawej strony, ale dziś to już było jakieś apogeum #!$%@? i musiałem się z tym podzielić.


@goox: Kwestia jest taka, że większość #!$%@? tego typu nie kwalifikuje się do bycia "stroną". Moja 11 letnia siostrzenica też chciałaby sprowadzić tych biednych ludzi do siebie, ale nie mogę jej traktować jako lewicy, bo jak pytam, czy chciałaby, by panowie z Syrii spali w jej łóżku,
  • Odpowiedz