Wpis z mikrobloga

#csgo Lounge przywraca betowanie :) Czyli zajebiscie dla kazdego kto trejduje ;)

Dear users,

As of today, we will be releasing our new Lounge betting system.

This entails a couple of new features including; coins, betting, rankings, notifications, and more.

Users will now have the option to place Lounge Coins as a bet on csgolounge.
We have multiple tracking and ranking features so you can see the top predictors, highest winners and other stats.

With this, comes a new new look and a new notification system that will inform users about recent bet outcomes, announcements, new match posts, etc. Other features, are currently being worked on and will roll out as soon as possible.

We are working on a solution for items withdrawal, please stay tuned for upcoming updates.

Lounge Team
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Perlo: Mam nadzieję, że ceny choć trochę wrócą do normalności. Spadek z ~1500 kluczy na ~1100 i mniejsza ilość ludzi zainteresowanych skinami ssie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Perlo @Wolsky: Ceny raczej się ustabilizowały, czy wzrosną nie wiadomo, jako, że zaraz przed całą aferą z zamknięciem hazardu, wyszła Gamma, która też dość sporo obniżyła ceny noży(które w tamtym momencie, były zdecydowanie zawyżane), stare dopplery czy TT na przykład nie wydaje mi się, żeby wróciły do dawnej ceny.
  • Odpowiedz
@Perlo: Coś czułem w kościach żeby nie sprzedawać wszystkich skinów, teraz będzie trzeba kupić z 600 kluczy i wracam do zabawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tylko jeszcze muszą wykombinować withdraw, ale raczej już mają wszystko obcykane (jak by nie mieli to po wuja by robili te wszystkie coinsy itd.)
  • Odpowiedz