Wpis z mikrobloga

@Stefanson: Pewnie cała reszta, które występuje też w związkach heteroseksualnych - koegzystencja partnerów na wielu płaszczyznach, która - czego wiele osób nie rozumie - jest społecznie korzystna.
  • Odpowiedz
@Stefanson: Bo, jak wiadomo, w byciu w związku chodzi tylko i wyłącznie o to, co komu i gdzie wsadza :)

Rozbraja mnie fiksacja analna wśród homofobów. Słyszycie "gej" i już sobie wyobrażacie całą akcję.
Cięzkie musi być takie życie... Jak widzicie parę hetero to też zastanawiacie się, czy lubią orala?

Jak idziecie do dziadków na niedzielny obiad, to tu niby schabowy, kompocik, w szkole wszystko super, nie, nie mam żadnej pannicy
  • Odpowiedz
No tak, bo homoseksualizm to wyłącznie to, co geje robią w łóżku. Nic innego się nie liczy.


@Maglev: zdajesz sobie sprawe, ze taka jest mniej więcej definicja seksualizmu? Geje są gejami, bo właśnie robią to w łóżku chlopy z chłopami. Jak chcesz przedstawić dzieciom homoseksualiste?
"To jest Roman. Roman bardzo lubi chłopców."
#!$%@?, ja tez bylem w takiej paczce chlopakow, co sie bardzo lubiliśmy. To gejem bylem?
To tak jakby opowiadać
  • Odpowiedz
@bacanahali: To jest oczywiste, że ludzie uprawiają seks i to po tej konfiguracji rozróżniamy preferencje. Jednak sprowadzanie relacji do analogii pokroju gej = anal, to jak mówienie, że para hetero jest ze sobą tylko dla robienia dzieci. Jaskrawe uproszczenie.
  • Odpowiedz
@bacanahali: I nikt się przed tym nie wzbrania, ale nie wydaje mi się sprawiedliwym uzwierzęcanie takich relacji, a to tak obrazek ilustruje, jakoby gejami kierowała tylko potrzeba atawistycznego zespolenia cielesnego.
  • Odpowiedz
@Maglev a ja jak słyszę słowo gej, to od razu mam w głowie 'anal', tak samo jak widzę kobietę w ciąży, to od razu myślę że były seksy z odpowiednim finiszem.
. I co w tym złego, to tylko skojarzenia.
  • Odpowiedz
@alejandra15: Osobiste skojarzenia są w porządku, chociaż przyznaję, że w tym przypadku są dosyć... Niewyszukane. Chodzi głównie o ofensywę edukacyjną: przecież nikt nie będzie w szkołach opowiadał, co geje robią w łóżku.
  • Odpowiedz