Wpis z mikrobloga

@mafef: Graty. Ja właśnie na L4. Jeszcze #!$%@? praktyki firmy bo od pół roku umowy tygodniowe (pośrednik pracy), a jak L4 to #!$%@?. Oczywiście robisz jak pracownicy normalnie zatrudnieni cały czas.

I też do nowej pracy.
@mafef U nas nowy dyrektor. Nie robilo sie normy - wpisywales w karte, ze taka i taka awaria i miales to w dupie. Teraz dyrektor ma to w dupie, a premi nie ma. Jak to ujeli: awaria do 5 minut to nie awaria. Ale 5 sztuk juz nie zrobisz. I do tego przymusowe nadgodziny i weekendy. Przez to mam L4. Nadgarstki wysiadly.
@Biszkopcik: mhm... to tylko wspolczuc.
Ja dziś 3ci dzien w nowej pracy - jak do tej pory wrażenia zajebiste.
Praca zadaniowa, większość czasu w podróży, cała reszta w domu - pojawił się problem - nie mam drukarki (do tej pory drukowałem sobie wszystko w banku więc po co kupować?).
Taki problem to nie problem - mam sobie kupić jakąś, zapłacić, ale zabrać fakturę na firmę a oni mi to zwrócą, bo
@Biszkopcik: haha.
Obecnie nie, ale firma wygląda na tyle fajnie, że mam zamiar w niej awansować. Szybko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jutro jadę na jakąś konferencję dwudniową już i słyszałem że robią je na totalnym wypasie ( ͡ ͜ʖ ͡)
Plus w stosunku do banków - konferencja w czwartek piątek - dają wolne od pracy. W banku nie do pomyślenia - musiało
@mafef: Najlepsze jest to, że na zachodzie to jest standard. U mnie w firmie jak robiono kursy to latało się na nie przed/po pracy po 4 godziny. Tyle tylko, że odpuszczali Ci nadgodziny, ale w weekend i tak robiłeś. Czyli np. jak coś trwało 3 tygodnie - biegałeś na 18 na szkolenie i od 22-6 praca, na popołudnie od 10 do 22, a na rano od 6-18. Potem jeszcze lojalka 2
@Biszkopcik: lol.
To mi specjalnie umowe skolowali zebym podpisal teraz a nie od 1.10 zebym juz sie wdrozyl (caly czas platne itd jakbym normalnie pracowal, nawet premia sie wlicza za podlegly mi teren jesli wyrobi plan, mimo ze jeszcze oficjalnie nei zarzadzam nim) i zebym sie zalapal na ta konferencje (impreze ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i sobie skorzystal.
Co firma to firma jednak.