Wpis z mikrobloga

Witam ponownie Mireczków z tagu #xiaomi #mi5 . Zamówiłem telefon z Ibuygou, przyszedł expresowo. Na telefonie jest wgrany MIUI Global 8.0 (stable) 8.0.2.0(MAAMIDG). Warto go zostawić, czy może lepiej zmienić od razu na MIUI Polska? Zależy mi na tym, żeby wszystkie "gadżety" w telefonie działały bez zarzutu. GPS, Remote itp :) Poradźcie Mircy!
  • 11
@Kamann: Tak z ciekawości: która wersję mi5 brałeś? Która opcja wysyłki? Brałeś ubezpieczenie? Doliczyli VAT? Waham się jeszcze, ale może w końcu zamówię - zwłaszcza, że coś zaczął ostatnio tanieć.
@radekrad: obudowa palcuje strasznie i śliska w #!$%@?. Zjedzie z każdej powierzchni (ale się nie rysuje ;) ) dlatego mam w case'ie. Chropowata dachówka z lekkim nachyleniem na wykończeniu murka też była przyczyną zjazdów telefonu na glebę.

Więc jak masz włożyć w ochraniacz to bez sensu, jak będziesz nosił bez to bierz, bo się nie rysuje a faktycznie telefon bardzo dobrze leży w dłoni.
Napisałem, że nałożono VAT w wysokości i przesłaniem Niki na maila numer mego zamówienia (by mogli zweryfikować, że wykupienia ubezpieczenie) i skan z urzędu celnego jak potwierdzenie wysokości VAT do zwrotu