Wpis z mikrobloga

Nie ma ktoś może delrinowego driptipa 510 do sprzedania? Szukam zamiennika do Supreme, a metalowe zbyt mocno się grzeją (w e-dymie są tylko duże do Griffina i Avo).

#epapierosy
  • 19
  • Odpowiedz
@reborn: ja używam... metalowego z ijust2 (wydało się!), nie zauważyłem grzania. Edym ma jakieś dripy ale jak jeden kupiłem (carbon), to mocno pachniał Chinami. :/
  • Odpowiedz
@vgf_: @Waspin: nie chciałem lać wody, ale metalowy też nie jest dla mnie - wrzuciłem na razie metalowy z Lemo 2, ale strasznie się "brudzi". Może przypadłość akurat tego dripa, ale na pewno nie zaobserwowałem tego na delrinowych. I nie zmienia to niestety faktu, że ciężko jest dostać w Polsce cokolwiek, co nie jest tym chińskim szajsem z e-dymu. :)
  • Odpowiedz
@reborn: Ja używam takiego. Wyższy o jakiś milimetr od tego z AS, na szerokość identyczny, ale wlot ma elegancko szeroko wydrążony (więc więcej powietrza + nie zbiera soczku), wchodzi porządnie, więc nie ma obaw, że wypadnie, no i przez ten zaokrąglony koniec jakiś taki milszy w użytkowaniu jest. Szukałem czegoś z dużą dziurą w polskich sklepach (dość już miałem ciągłego picia z oryginalnego, masakra z tym była) i niczego sensownego
  • Odpowiedz
@Waspin: O co z tymi resztkami chodzi? Stal bardziej zbiera skórę? widziałem już paru ludzi miało z tym problem, ja ani na ijustowym ani tritonie ani innych stalowych nie miałem tego problemu.. ale może to dlatego, że mam manię czystości i skropliny nigdy nie czekają długo aż je wytrę.
  • Odpowiedz
@reborn: ten z avo jest oksydowany/malowany (przynajmniej z czarnej wersji) i nie lapie naskorka/sliny tak latwo jak zwykly ss. goodwaper mial troche roznych dripow, ale 'chwilowo' strona w przebudowie. :-P ft/gb, albo inne majfrendy zostaja.
  • Odpowiedz
@reborn: Oprócz tamtego zamówiłem ten, też ładnie wydrążony, ale strasznie malutki jest IMO (jakieś 2mm niższy i 2-3mm węższy niż ten od Supreme).
  • Odpowiedz
@Waspin: No ja tam jakoś szczególnie wrażliwy nie jestem, ale też mnie aż ruszyło, jak można taki gnój cmokać. Tyle tego tam jest, że aż samo odłazi...
  • Odpowiedz