Wpis z mikrobloga

@fotograf_warszawiak: jeszcze mam straszny ból dupy o tą krzyżowkę, że nie zatrzymałem się przed przejściem dla pieszych, chciałem na warunkowej z trójkącików ale coś mnie pchnęło, miałem zamiar stanąc przed przejściem ale w mojej głowie pojawił się obraz że blokuję tym ruch czy cos xD nie wiem nawet czemu.. no nic trzeba iść za ciosem i szukać janusza w sieradzu i rezerwować termin, lipa że to grupami jest bo na b
@pisak17: ja zdawałem 2 lata temu na Gladiusie. Silnik ten sam co w SV. Fajny do jazdy, ale na wolnych manewrach trzeba się przyzwyczaić ;)
@SuchyArbuz: nie ma się co poddawać. Trochę mógł Cię lepiej instruktor przygotować. Ja znałem praktycznie każdą niespodziankę którą może mi zafundować egzaminator, a na mieście byłem tylko 4 razy po godzinie (więcej nie chciałem, lepiej poćwiczyć plac).
@SuchyArbuz: może we wrocławiu znajdziesz jakąś szkołę z gladiusem i placyk przetrenujesz. On ma wg mnie dość nisko środek ciężkości i na wolnych manewrach trzeba popracować trochę przeciwwagą. Ale godzinka na mieście tam gdzie będziesz zdawać pozwoli Ci na poznanie trasy.
  • 0
@fotograf_warszawiak nie wiem w sumie czy mi się kalkuluje i nie lepiej poczekać aż skończą remont tego placu, tylko nie wiem czy w listopadzie dadzą mi przystąpić do praktyki na moto bo pizga, nawet jakby śniegu nie było, ten Sieradz trochę niedorozwiniety a przynajmniej organizacja i terminy on-line, Grażyny chyba tego nie ogarniają