Wpis z mikrobloga

Uwaga, uwaga! Rozdajo połączone razem z AMA, każdy kto zaplusuje ów wpis ma szansę na otrzymanie dwóch kuponów do restauracji McDonald's, które upoważniają do odbioru dwóch dowolnych kaw z ofert McCafe dowolnych rozmiarach. Dodatkowo zapraszam do zadawania pytań pod tym wpisem dotyczących pracy w największej korporacji fast-foodowej świata oraz o samych tajnikach produkcji żywności. Jedyne co musisz zrobić to dać plusa. Losowanie 22 września o godzinie 23:00 przez Mirko Random. Kupony wysyłam na mój koszt listem priorytetowym. Pozdro! #rozdajo #mcdonalds #jedzenie #kawa #kupon #fastfood #ama
equo - Uwaga, uwaga! Rozdajo połączone razem z AMA, każdy kto zaplusuje ów wpis ma sz...

źródło: comment_EauUhiy9PYawORPUWGaznRdeznDFKqCM.jpg

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
  • 0
@jamnik_janusz: nie jadam za często w McDonald's, ale czasem mi się zdarza, z racji tego, że mamy oferty rabatowe dla pracowników to, gdy zapomnę jedzenia jakiegoś WieśMaca czy Cheesa wciągnę, jedzenie z Maca samo w sobie nie jest złe oczywiście jest cholernie bogate w tłuszcze, ale jakościowo nie odstaje od normalnej żywności, samo przygotowanie jedzenia to już inne bajki, bo znam przypadki, że smażono mięso na oleju który nadawał się
  • Odpowiedz
  • 1
@jamnik_janusz: w przypadku McD trochę się to nie sprawdza, ponieważ kanapki są robione w chwili gdy kasjer przyjmie zamówienie, wołowina czy kurczak są wysmażane w większej ilości i przechowywane w UHC, czyli w podgrzewaczy z szufladkami, każdy rodzaj mięsa ma swój czas przechowywania, po tym czasie należy je spisać na straty...należy ;) na pewno świeże mięso będzie zaraz po przejściu z oferty śniadaniowej na klasyczna bo wszystko jest na świeżo
  • Odpowiedz
  • 80
@jamnik_janusz: chcesz mieć pewność że dostaniesz świeże frytki - bierz bez soli, a potem poproś o saszetki ; chcesz przycebulić na kawie ? kup czarną która jest tańsza o 2 złote od tej z mlekiem i poproś kasjera o dodanie BabyCino, jest to spienione mleko w osobnym kubeczku, które jest za darmo ;)
  • Odpowiedz
@equo: A podobno są już przygotowani na takich cwaniaków i mają w zapasie frytki bez soli, które stoją już trochę dłużej :P prawda to?
  • Odpowiedz
@equo:
@cycun: Trochę się koledze wpakuje w AMA ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jeśli chodzi o stare, niesolone frytki to raczej nie prawda. Zazwyczaj stacja frytki (tak się nazywa fachowo to gdzie leżą frytki) podzielona jest na 3 komory przy czym jedna jest na produkty promocyjne (teraz chipsy, wcześniej zakręcone frytki czy kartofelki) a pozostałe dwie na frytki więc nikomu nie opłaca zajmować jednej komory
  • Odpowiedz
w kfc mięso moze leżeć 30-40 minut i #!$%@? do kosza, info od kolesia co smaży tam


@xevske: może w konkretnym punkcie, ale ja dwa tygodnie temu dostałem ewidentnie starego kurczaka (straszliwie suchy z dziwnym posmakiem miesa z poprzedniego dnia) a potem cały weekend spedziłem na tronie
  • Odpowiedz
Przykładowo smażymy cały wsad jakiegoś mięsa, a wbijasz w system połowę i 'chowasz' w szafie grzewczej. Ale taka praktyka tylko tak, żeby manager nie widział.


@Skyward: A co to daje pracownikom?
  • Odpowiedz
jedzenie z Maca samo w sobie nie jest złe oczywiście jest cholernie bogate w tłuszcze, ale jakościowo nie odstaje od normalnej żywności,


@equo: W tłuszcze i cukier. Do tego zapewne tłuszcze trans które zostały właśnie zakazane w USA, bo powodują choroby układu krążenia.

Niektóre produkty pewnie jakościowo są dobre, ale bułki które jem w domu nie są "dmuchanymi" sztucznie bułkami, są więc lepsze jakościowo, tzn. zdrowsze, nie są tak spulchniane
  • Odpowiedz