Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki. Od jakiegoś czasu rozglądam się za Xiaomi Redmi Note 3 Pro w internecie. Z jakiego źródła polecacie kupywać? Aktualnie mieszkam w Niemczech (Goldway z Ali nie wysyła do Niemiec ( ͡° ʖ̯ ͡°) ) Jest jakaś alternatywa dla tego urządzenia w podobnych granicach cenowych? Nie posiadam PayPala więc Banggood odpadł na starcie :(
#xiaomi #aliexpress #cebuladeals
  • 28
@nelite: ja pare dni temu kupilem na banggodzie, wraz z giving assisant i punktami wyszło mnie śmieszne 550zl, gdzie na różnych stronach zazwyczaj mireczki kupują za ponad 800 zl (tak tak, niby tam jest pewna gwarancja, no ale na banggodzie też nie wierze, ze jesli by sie cos #!$%@? to by tego nie naprawili?)
@nelite: załóż paypala i skorzystaj z givingassistant (5$ za rejestrację z refa i bodajże 3.5% zwrotu za zakupy na banggood). Po więcej informacji zapraszam na pw :)

@dindon1234: Sęk w tym że nie mam zbytnio możliwości. Przy zakladaniu PP proszą o nr karty debetowej itp a owych kart nie posiadam przy sobie, przyjdą dopiero za tydzień/dwa. Do bankowości internetowej mam dostęp za pomocą starego szajsunga, który ledwo już działa(powód zmiany smartphone'a). Najlepiej gdyby była możliwość kupna poprzez przelew tradycyjny.
@nelite: gdybyś potrzebował refa... ( ͡º ͜ʖ͡º) // rada ode mnie - kiedy to tylko możliwe korzystaj z PayPala! W przypadku jakichkolwiek problemów z przesyłką/otrzymanym przedmiotem, istnieje bardzo duża szansa, że pomogą Ci rozwiązać sytuację (w większości przypadków na Twoją korzyść oczywiście).
@asd1asd: nie smuć się mirku, bo tu większość osób też jakoś niesamowicie dużo płaci za niego, w sumie nie wiem jakim cudem wyhaczyłem taką cenę no :D
@nelite: Paypala możesz za darmo założyć i dodać kartę. Nie jest to jakieś problematyczne. Nie bój się. Po za tym nie można płacić u nich kartą? Wydaje mi się, że można.