Wpis z mikrobloga

858 - 7 = 851
Heroes Chronicles - Clash of the Dragons [Chapter 4] | S + M | 130% | Tarnum | Rampart

Czwarta odsłona przygód Tarnuma, tym razem mniej szczęśliwa. Jak pewnie wiecie, kampanie zawierają osiem map, natomiast w wpisie odejmuje 7. Czyżby ta kampania miała mniej map? Nie. Ma osiem. Problem polega na tym, że w pewnym momencie tura komputera zaczęła trwać 10-15 minut, a niestety nie widzi mi się granie jednej mapy paru dni ( ͡° ʖ̯ ͡°). Nie chciałem powtarzać scenariusza obawiając się podobnego błędu. Gwoli ścisłości, już dorwałem Mutare, jednak mi uciekła, moje zwycięstwo to była by kwestia czasu, mimo tego, by być uczciwym nie odejmuje tej mapy. Jak zwykle dodaje savy, więc możecie zweryfikować. Może u Was nie będzie tego problemu?
Krótko o kampanii - mamy tu styczność z dużą ilością kolorowych smoków. Cała kampania w niektórych momentach trudniejsza niż poprzednie, bo w paru momentach nie da się jej przejść na hurra, tylko należy przygotować się do uderzenia na gracza komputerowego, który od początku potrafi się bujać z rust/crystal/azure dragons. Nawet jednak w ostatniej misji Mutare ma staty rzędu 12/12/12/12 przy moim 6x/3x/5x/3x. Mojego Tarnuma przerobiłem na armageddona maga i tłukłem wrogów okrutnie. Wszystko co opierało się temu czarowi, dobijały smoki.

Obiecane savy(jeśli chcecie zobaczyć czy u Was występuje problem wczytajcie autosave):

https://megawrzuta.pl/download/ad7eb61999582639bdb2add2d8253f62.html

#tysiacmaph3
ChaotycznyZly - 858 - 7 = 851
Heroes Chronicles - Clash of the Dragons [Chapter 4] |...

źródło: comment_cUURoShtPOzeBWtSAXMyYX8UDpsJhwgA.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@ChaotycznyZly: Ta kampanie patrząc logicznie nie ma sensu, całe siedem misji walczymy ze smoczą królową która to podczas ostatniej finałowej misji dowodzi armiami inferno, fuck logic xD
  • Odpowiedz
@sbcs: @sbcs: Widać że były robione tylko pod kasę i to na szybko. Większość mapek typu S, źle zbalansowane, fabuła zrobiona na kolanie, filmiki w grze to stare klipy z nowymi napisami, aleee w sumie to Heroes i w sumie dobrze jest tak czy inaczej pograć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz