Wpis z mikrobloga

@donpokemon: odpuść tego typu cuda z opcją 2w1. (chyba, że mówimy o wideorejestratorze z GPSem, nie nawigacją).
Zdaje sobie sprawę, że wieszanie miliona rzeczy na przedniej szybie może trochę przeskadzać, ale proponuje zainwestować w nawigację + DVR.

@donpokemon: Jeżeli chodzi o kamerę to wszystko zależny ile chciałbyś na to wydać. Generalnie nousy są dość fajne w swoim przedziale cenowym, jeżeli mamy trochę więcej pieniędzy to zainteresowałbym się DOD 360 / 460 lub blackvue dr450 / 650.
@hadronpl: Sprzęciki fajne, ale trochę poza moim budżetem. Planuję wydać coś w przedziale 500-700zł. Rozumiem, że macie sklep motoryzacyjny? Jeśli macie jakiś dobry sprzęt w tym przedziale to może uda się zrobić deal:)
@donpokemon: elektronika do aut :)

Powiedz mi tylko czy szukamy jednego czy dwóch urządzeń?
I druga rzecz, zapewne zdajesz sobie sprawę, ale chciałbym mieć pewność, że się rozumiemy i mówimy o tym samym, GPS w kamerze to nie nawigacja w kamerze, wiesz jaka jest różnica, prawda?
Pytam, ponieważ zdarzyło mi się już nie raz, że człowiek mylił te dwa pojęcia i wychodził z założenia, że GPS w wideorejestratorze będzie nawigował po
@hadronpl: Jasne rozumiem różnicę, trochę źle opisałem.

Co do ilości urządzeń to byłoby idealnie gdyby w tym przedziale cenowym można było znaleźć kamerę na przód i tył, z tzw strażnikiem parkowania, z czujnikiem wykrywania wstrząsów (g-sensor czy coś takiego). W sumie na tym zależy mi nawet bardziej niż na module GPS. Jakość - nie musi być 2k (zresztą w tym przedziale to chyba ciężko dostać), ale przyda się Full HD.