Wpis z mikrobloga

Nikomu nie polecam problemów dermatologicznych na kończynach dolnych. Tubka Elocomu wydaje się być dość wydajna dopóki nie trzeba nią smarować dwóch całych nóg co wieczór + losowe miejsca na reszcie ciała. Już od dawna jestem ulubionym klientem mojej apteki ze względu na stale brane leki na POChP, a teraz do kompletu zjadam tubkę maści za 2x zeta w 2-3 dni. #farmacja #staroscnieradosc ;)
  • 5
@ADHD500: Duży stan zapalny na nogach i odparzenia, maść przepisana przez dermatologa żeby smarować przez tydzień, tylko po prostu mam uda jak zawodnik sumo;) Niestety po ostatnim zaostrzeniu POChP byłem w stanie ledwo wstawania z łóżka przez jakiś tydzień i nie bardzo miał mi kto pomóc w codziennych czynnościach, więc się dorobiłem (nie pierwszy raz zresztą) brzydkich odparzeń.
@zuppan: Paliłem. I dostałem rozedmy w wieku 26 lat (2 lata temu), trzeba mieć trochę szczęścia w życiu;) Nie będę kłamał, że rzuciłem od razu po diagnozie, nie palę dopiero rok.
@zuppan: I ogólnie można mnie pokazywać dzieciakom jako przykład szkodliwości palenia tytoniu, bo ludziom się wydaje, że to trzeba być gościem po czterdziestce z żółtymi paznokciami i wąsem, żeby zachorować, a "młodych to nie dotyczy, rzucę za 10 lat i wszystko będzie w porządku". Mówi się o raku płuc, a nie mówi się o rozedmie i przewlekłym zapaleniu oskrzeli - o tym, jak fajnie przytyć paręnaście kilo bo najpierw karmili deksametazonem