Wpis z mikrobloga

@evodeex: nie można porównywać tego do świeżego mięsa. Kiedyś robiłem suszoną wieprzowinę pod namiot i z pol kilograma mięcha zostało mi parę wiórów. Niestety nie zważyłem dokładnie przed i po, ale na pewno straciły ponad połowę masy. 100 za kg dalej drogo, ale już nie tak absurdalnie. Ciekawe ile ma wartości b/w/t taka porcja
  • Odpowiedz
@Wielki_Atraktor: W zamyśle nie miałem takiego porównania. Wyobraziłem sobie inne mięsne specjały, które mógłbym za taką cenę kupić. Pachnące włoskie szynki i takie tam ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@evodeex: w Piotr i Pawel za kg beef jerky płacisz 300zł więc ta cena jest całkiem ok. Zawsze możesz zrobić samemu wtedy wychodzi jedno zero mniej tylko trzeba trochę pracy. Pachnące włoskie szynki są spoko ale raczej nie wrzucisz ich do plecaka na parę dni w lecie.
@polik95: próbowałeś wcześniej suszone mięso tej firmy? Bo nie wiem czy warto sprawdzać. Kiedyś jadłem takie coś z ukrainy i było paskudne.
  • Odpowiedz