Wpis z mikrobloga

@zoltybalonik: zależy od fasonu też w sumie. na studniówkę chciałam białą i wszyscy wokół trąbili, że w takim kolorze to na ślub, a jednak niektóre dziewczyny miały i wcale tak nie wyglądały. ale możesz być pewna, że ciotki Cię obgadajo
  • Odpowiedz
@zoltybalonik: Ja #!$%@?. Znawcy się znaleźli. Weź idź, jak chcesz, ubrana. Kiedyś mi powiedzieli, że mała czarna na wesele nie wypada, bo czarna, a to kolor żałoby i źle wróży na ślubie xD XXI wiek, #!$%@?! Ubrałam się w nią na złość zabobonnym ludziom. Wszystko jedno, jaki kolor. Masz się dobrze czuć i tyle.
  • Odpowiedz
@zoltybalonik: Tez się ostatnio zastanawialiśmy z różową. Ostatecznie zrezygnowaliśmy z zakupu białej sukienki, która w sumie była najładniejsza dla niej. Na miejscu okazało się, że przynajmniej 5 pań jest ubranych na biało. Następnym razem będziemy mieć #!$%@?.
  • Odpowiedz
@zoltybalonik: Na weselu nie byłam, ale na poprawinach jak najbardziej. Miałam dopasowaną, świetną białą kieckę i nie zawahałabym się ubrać ją na wesele, także jeżeli Twoja to nie jest biała bombka z masą tiulu, która wyglądem przypomina sukienkę dla panny młodej to ubieraj śmiało :)
  • Odpowiedz